text.skipToContent text.skipToNavigation
 • 1(current)
 • 2
27 пронајдени производи
DUScategoryMK NedelnaAkcijaMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Beko DIN 34320 машина за садови
Beko DIN 34320 машина за садови
19.999 ден

18.399 ден

Седмична акција!

 • Енергетска класа: E
 • Поставување на производот: Вграден
 • Капацитет (број сетови на садови): 13
 • Бучавост (dB): 49 dB
 • Потрошувачка на вода (за 1 циклус): 12.9 l
 • Aquastop: Да
 • Ширина: 60 cm

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
GORENJE Фритеза на топол воздух AF1700DB
GORENJE Фритеза на топол воздух AF1700DB

9.990 ден

 • Бренд: Gorenje

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.07.2024

DUScategoryMK NedelnaAkcijaMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Gorenje ECT646BCSC Стаклокерамичка плоча
Gorenje ECT646BCSC Стаклокерамичка плоча
17.490 ден

13.999 ден

Седмична акција!

 • Тип на плоча: Стаклокерамичка
 • Број зони за готвење: 4
 • Flexi Cook зона: Не
 • Висина: 5.4 cm
 • Ширина: 60 cm
 • Длабочина: 52 cm

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.07.2024

DUScategoryMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Beko DVS 05024 S машина за садови
Beko DVS 05024 S машина за садови
22.999 ден

18.999 ден

 • Енергетска класа: А++
 • Поставување на производот: Самостоечки
 • Капацитет (број сетови на садови): 10
 • Бучавост (dB): 49 dB
 • Потрошувачка на вода (за 1 циклус): 11.9 l
 • Aquastop: Не
 • Ширина: 45 cm

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.07.2024

DUScategoryMK NedelnaAkcijaMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
LG LED TV 50UQ75003LF, 4K Ultra HD, Smart TV, WebOS, ThinQ AI, α5 Gen5 AI Processor, HDR
LG LED TV 50UQ75003LF, 4K Ultra HD, Smart TV, WebOS, ThinQ AI, α5 Gen5 AI Processor, HDR
30.999 ден

24.999 ден

Седмична акција!

 • Дијагонала: 50"/127 cm
 • Резолуција: 3840 x 2160 (4K)
 • Технологија на телевизорот: LED
 • Тип на ТВ: SMART
 • Освежување на слики [Hz]: 50 Hz
 • Оперативен систем: WebOS

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.07.2024

DUScategoryMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Beko RCNA 366 K40 WN комбиниран фрижидер
Beko RCNA 366 K40 WN комбиниран фрижидер
28.999 ден

27.999 ден

 • Бренд: Beko
 • Енергетска класа: E
 • Поставување на производот: Самостоечки
 • Начин на ладење: No Frost
 • Висина: 185.2 cm

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.07.2024

DUScategoryMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Beko WUE 7722 XW0 машина за алишта
Beko WUE 7722 XW0 машина за алишта
23.999 ден

20.999 ден

 • Бренд: Beko
 • Енергетска класа: A+++
 • Капацитет на перење: 7 kg
 • Број на вртежи: 1400 okr/min
 • Вид на мотор: Инвертер
 • Длабочина: 49 cm

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.07.2024

NedelnaAkcijaMK TOPizborMK IstaCena12RatiMKCategory BrzaIsporakaMKv1
Gorenje SIH2600BKG Пегла на пареа
Gorenje SIH2600BKG Пегла на пареа

3.199 ден

Седмична акција!

 • Моќност на пеглата: 2600 W
 • Непрекината пареа: 30 g/min
 • Дополнителна количина на пареа: 95 g/min
 • Вертикален проток на пареа: Да
 • Капацитет на резервоар за вода: 0.35 l
 • Авотматско исклучување: Да
 • Функција за самочистење: Да

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
VIVAX HOME блендер BL-600G
VIVAX HOME блендер BL-600G

2.590 ден

 • Моќност: 600 W
 • Број на брзини: 2
 • Турбо функција: Да
 • Број на сечила: 2
 • Капацитет на садот: 1.5 l
 • Материјал на садот: Стакло
 • Функција за дробење на лед: Да

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.07.2024

TOPizborMK IstaCena12RatiMKCategory Besplatna isporaka MK
TEFAL HT312138 Миксер со сад
TEFAL HT312138 Миксер со сад

4.739 ден

 • Моќност: 300 W
 • Капацитет на садот: 3,5л.
 • Гаранција: 1 година

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.07.2024

DUScategoryMK NedelnaAkcijaMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Beko DVN 05320 W машина за садови
Beko DVN 05320 W машина за садови
21.999 ден

17.999 ден

Седмична акција!

 • Енергетска класа: E
 • Поставување на производот: Самостоечки
 • Капацитет (број сетови на садови): 13
 • Бучавост (dB): 49 dB
 • Потрошувачка на вода (за 1 циклус): 13 l
 • Aquastop: Не
 • Ширина: 60 cm

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.07.2024

DUScategoryMK LG 5god MK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
LG GBP31SWLZN, 341л, (234/107), 186цм, А++ бел NO FROST фрижидер
LG GBP31SWLZN, 341л, (234/107), 186цм, А++ бел NO FROST фрижидер
38.999 ден

35.999 ден

 • Бренд: LG
 • Енергетска класа: E
 • Поставување на производот: Самостоечки
 • Начин на ладење: No Frost
 • Висина: 186 cm

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.07.2024

DUScategoryMK LG 5god MK WM Slim IstaCena12RatiMKCategory
LG F2J3WN3WE 6.5kg, 1200 врт./min, E машина за алишта
LG F2J3WN3WE 6.5kg, 1200 врт./min, E машина за алишта
27.999 ден

24.999 ден

 • Бренд: LG
 • Енергетска класа: E
 • Капацитет на перење: 6.5 kg
 • Број на вртежи: 1200 okr/min
 • Вид на мотор: Инвертер
 • Длабочина: 44 cm

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Electrolux EP81UB25GG правосмукалка
Electrolux EP81UB25GG правосмукалка

31.999 ден

 • Напон на батерија: 25.2 V
 • Време на работа: 35 min
 • Капацитет на резервоар за прашина: 4 l
 • Бучавост (dB): 80 dB
 • Мокро вшмукување: Не
 • LED осветлување: Да

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory Besplatna isporaka MK
Electrolux EHM3310 миксер
Electrolux EHM3310 миксер

2.899 ден

 • Моќност: 450W
 • Боја: Црна
 • Димензии: 15 х 20,1 х 9,6 см
 • 5 брзини на матење
 • 2 различни типа на маталки

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Electrolux EEG41CB правосмукалка
Electrolux EEG41CB правосмукалка

6.999 ден

 • Моќност: 750 W
 • Бучавост (dB): 80 dB
 • Должина на кабелот: 5 m
 • Волумен на вреќичка: 3 l
 • Работна површина: 7.5 m
 • Четка за паркети: Не
 • Антиалергиски филтер: Не

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.07.2024

DUScategoryMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Gorenje WHI643ORAW Аспиратор - самостоен
Gorenje WHI643ORAW Аспиратор - самостоен

26.990 ден

 • Бренд: Gorenje
 • Енергетска класа: B
 • Тип на аспиратор: Ѕидна

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.07.2024

DUScategoryMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Tesla BO600SX Вградлива рерна
Tesla BO600SX Вградлива рерна
12.221 ден

10.999 ден

 • Енергетска класа: А
 • Тип на печка: Комбинирана
 • Начин на чистење: Каталистички
 • Волумен на рерна: 60 l
 • Број на програми: 5
 • Функција на додавање на пареа: Не
 • Меко затварање на врата: Не

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Electrolux ESM3300 миксер
Electrolux ESM3300 миксер

4.999 ден

 • Моќност: 450W
 • Двојни маталки
 • Сад за состојки кој се ротира
 • 5 нивoа на моќност
 • Димензии 36,6x30,9x21,9 см
 • Гаранција: 2 години

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.07.2024

NedelnaAkcijaMK Besplatna isporaka MK
Electrolux EKF3300 апарат за кафе
Electrolux EKF3300 апарат за кафе

3.399 ден

Седмична акција!

 • Тип на филтерот: Отстранлив
 • Индикатор за нивото на водата: Да
 • Боја: Црна
 • Моќност: 1100W
 • Димензии: 31,5 х 19 х 28,5
 • Должина на кабел: 1 m

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
ARNICA MERLIN PRO 1000W розева правосмукалка
ARNICA MERLIN PRO 1000W розева правосмукалка

3.690 ден

 • Моќност 1000 W
 • Филтер – Циклон
 • Капацитет на садот за Губре – 0.8 L
 • Додатна рачка на извлекување.

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
VIVAX HOME ел. бокал за вода WH-180TC
VIVAX HOME ел. бокал за вода WH-180TC

1.690 ден

 • VIVAX HOME ел. бокал за вода WH-180TC,
  |
 • Капацитет: 1.8 л,
 • Моќност: 2200 W
 • Aвтоматско исклучување, филтер, надворешен индикатор за нивото на водата
 • Бренд: VIVAX. |

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.07.2024

Iskra EPP-40-42-9 Електрична тава
Iskra EPP-40-42-9 Електрична тава
3.700 ден

3.330 ден

 • Моќност: 1500W
 • Макс. температура од 240 ° C 
 • Нелеплива површина
 • иска потрошувачка на енергија
 • Димензии: ø 40 см х 9 см

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory
Laica J31 CC Бокал за филтрирање вода
Laica J31 CC Бокал за филтрирање вода
1.300 ден

1.170 ден

 • Произведува чиста и мека вода
 • Штити од таложење на каменец
 • Вкупен капацитет: 2,3 л.
 • Филтрирана вода: 1,2 л.
 • Италијански дизајн

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Tefal EY101815, 1030 W, 1.6L air fryer фритеза
Tefal EY101815, 1030 W, 1.6L air fryer фритеза

6.999 ден

 • Бренд: Tefal
 • Гаранција: 2 год.

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.07.2024

 • 1(current)
 • 2