text.skipToContent text.skipToNavigation
 • 1(current)
 • 2
42 пронајдени производи
DUScategoryMK NedelnaAkcijaMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Fuego FUEGO DWFGMFS 450622 SI Машина за садови
Fuego FUEGO DWFGMFS 450622 SI Машина за садови
16.999 ден

14.599 ден

Седмична акција!

 • Енергетска класа: А++
 • Поставување на производот: Самостоечки
 • Бучавост (dB): 49 dB
 • Потрошувачка на вода (за 1 циклус): 9 l
 • Aquastop: Не
 • Ширина: 44.8 cm

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.07.2024

NedelnaAkcijaMK LaptopiGratisRanec IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Lenovo Gaming LOQ 15IRH8, 82XV00RQSC, 15,6, Intel Core i5 13420H, 16GB RAM, 1024GB SSD, nVidia GeForce RTX 3050, Free DOS, лаптоп
Lenovo Gaming LOQ 15IRH8, 82XV00RQSC, 15,6, Intel Core i5 13420H, 16GB RAM, 1024GB SSD, nVidia GeForce RTX 3050, Free DOS, лаптоп
69.999 ден

51.990 ден

Седмична акција!

 • Серија на процесор: Core I5
 • RAM Меморија: 16 GB
 • Капацитет SSD 1: 1024 GB
 • Модел на графичка карта: GeForce RTX 3050
 • Оперативен систем: Free Dos

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 07.08.2024

NedelnaAkcijaMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Mi Air Purifier 3H прочистувач на воздух
Mi Air Purifier 3H прочистувач на воздух

12.990 ден

Седмична акција!

 • Трослоен НЕРА филтер
 • Моќност: 38 W
 • Простор на прочистување: 45 m2
 • Ниво на бучава: 33 - 64 dB
 • Димензии: 24 х 25 х 52 см
 • Поврзување со WiFi

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.07.2024

DUScategoryMK NedelnaAkcijaMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Hankook 215/65R16 98H Winter I*Cept R3 W462 DOT3722
Hankook 215/65R16 98H Winter I*Cept R3 W462 DOT3722
6.850 ден

4.000 ден

Седмична акција!

 • Сезона: Зимска
 • Бренд: Hankook
 • Ширина: 215
 • Висина: 65
 • дијаметар: 16

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.07.2024

DUScategoryMK NedelnaAkcijaMK TOPizborMK IstaCena12RatiMKCategory
VIVAX COOL V+ DESIGN 3,81kW GRAY MIRROR R32 инвертер клима уред
VIVAX COOL V+ DESIGN 3,81kW GRAY MIRROR R32 инвертер клима уред
39.990 ден

31.990 ден

Седмична акција!

 • Бренд: Vivax
 • Вредност на греење: 3.8 kW
 • Вредност на ладење: 3.5 kW
 • Енергетски степен на ладење: A+++
 • Енергетски степен на греење: А++
 • Намена на климата за простор: од 26 до 35 m2

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.07.2024

DUScategoryMK NedelnaAkcijaMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Hankook 225/45R17 94H XL Winter i*cept RS3 W462 DOT3722
Hankook 225/45R17 94H XL Winter i*cept RS3 W462 DOT3722
7.590 ден

5.000 ден

Седмична акција!

 • Сезона: Зимска
 • Бренд: Hankook
 • Ширина: 225
 • Висина: 45
 • дијаметар: 17

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
HUSQVARNA 120 MARK II -моторна пила 1.4kW
HUSQVARNA 120 MARK II -моторна пила 1.4kW

15.990 ден

 • HUSQVARNA 120 MARK II -моторна пила 1.4kW
  |
 • Моќност 1,4kW (38,2cm3) |
 • Должина на мач 35cm |
 • Гаранција 1 год. |
 • Заби на мач 26,
  |
 • Тежина 4,7kg |

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.07.2024

NedelnaAkcijaMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Lavor GALAXY 160 - Перач под притисок 160 Бари
Lavor GALAXY 160 - Перач под притисок 160 Бари
10.990 ден

9.490 ден

Седмична акција!

 • Тип на производ: Машини за перење под притисок
 • Моќност: 2,5 kW
 • Максимален притисок: 160 бари
 • Максимален проток: 510литри на час
 • Гаранција:1 Год

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.07.2024

NedelnaAkcijaMK IstaCena12RatiMKCategory BrzaIsporakaMKv1
OralB Pro Kids 3+ Mickey Travel Pack електрична четка за заби
OralB Pro Kids 3+ Mickey Travel Pack електрична четка за заби
2.199 ден

1.699 ден

Седмична акција!

 • Технологија: Сонично ротациска
 • Начин на работење: 2
 • Време на работа: 8 Dana
 • Мерач на време: Да
 • Сензор на притисок: Не
 • Индикатор за ниво на батерија: Не
 • Подсетник за замена на глава: Не

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory
Agrina 2000W Електрична пила
Agrina 2000W Електрична пила
6.100 ден

3.690 ден

Технички карактеристики: Моќност на мотор: 2.0 kW Мач и ланец : 400 mm - 16 inch Tип на ланец: 3/8 1.3 mm пико - 28,5 заби Автоматско подмачкување на ланец Брзина на ланец: 15 m/s Максимална...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
AGRINA 43P Моторна косилка 2.0 kW
AGRINA 43P Моторна косилка 2.0 kW
13.900 ден

12.900 ден

 • Тип на производ: Моторни косилки
 • Моќност на моторот: 2 KS
 • Работна ширина: 43 cm
 • Самоодна: Не
 • Препорачана површина за косење: 500 m²

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
AGRINA AG1400 Електрична косилка 1400W
AGRINA AG1400 Електрична косилка 1400W
4.600 ден

4.290 ден

 • Тип на производ: Електрични косилки
 • Моќност: 1400 W
 • Работна ширина: 32 cm
 • Број на висини: 3
 • Собирач на трева: Да
 • Препорачана површина за косење: 500 m²

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Villager VLN 3220+4320 18V Брусалка + штрафилица сет
Villager VLN 3220+4320 18V Брусалка + штрафилица сет

9.900 ден

 • Тип на производ: Батериска штрафилица + Брусалка
 • Напон: 18V
 • Брзина на вртежи: 0-1300 врт./мин.
 • Батерија: Има во пакување (2 батерии)
 • Гаранција:1 Год

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Villager VLP 5120 Ударна бормашина со 2 БАТЕРИИ 20V
Villager VLP 5120 Ударна бормашина со 2 БАТЕРИИ 20V

10.900 ден

 • Тип на производ: Батериска штрафилица
 • Напон: 20V
 • Брзина на вртежи: 0-1800 врт./мин.
 • Батерија: Има во пакување (2 батерии)
 • Гаранција:1 Год

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory
Villager VLN 4320 батериска Брусилка со 1 БАТЕРИЈА
Villager VLN 4320 батериска Брусилка со 1 БАТЕРИЈА

7.500 ден

 • Тип на производ: Батериска брусилка
 • Напон: 18V
 • Брзина: 0 - 8.000 врт./мин
 • Пречник на диск: 115 mm
 • Гаранција:2 Год

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Agrina LT8990Е-монофазен Агрегат- Профи 6.5 kW
Agrina LT8990Е-монофазен Агрегат- Профи 6.5 kW
35.500 ден

33.720 ден

 • Agrina LT8990Е-монофазен Агрегат 6.5 kW
 • Серија:LUTIAN
 • Моќност: 6.5 kW
 • Старт: Електричен
 • Гаранција: 3 год.

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Agrina 1500М - Бензиски агрегат алуминиум
Agrina 1500М - Бензиски агрегат алуминиум

12.500 ден

Agrina 1500М - Бензиски агрегат - Мал компактен агрегат Агрина идеален за Вашата викендица и работилница. Моќност 1500W Напон :220 V, 50Hz бензин Моќност: 1.2 kw Капацитет на резервоар: 10 L ...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory
Black&Decker CS1550-QS Кружна пила 1500W
Black&Decker CS1550-QS Кружна пила 1500W

7.190 ден

Black&Decker CS1550-QS Кружна пила 1500W 190x16mm- Влезна моќност 1500 W Дијаметар на пилата 190 mm Прифата на пилата 16 mm Број на вртежи 5.500 rpm Аголно сечење до 0-45 ° Длабочина на сечење при...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
AGRINA Дизел Агрегат 6kw отворен моно+троф 6GF
AGRINA Дизел Агрегат 6kw отворен моно+троф 6GF
51.500 ден

48.925 ден

Дизел Агрегат Агрина 6kw отворен моно.+трофазен 6GF-*Висококвалитетен дизел агрегат за произвоство на електрична енергија со јачина од 6 kw, монофазен,со 4 тактен со дирекно вбризгување и воздушно ...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.07.2024

DUScategoryMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Toshiba Seiya inverter RAS-B16J2KVG-E [4.5KW} инвертер систем R32
Toshiba Seiya inverter RAS-B16J2KVG-E [4.5KW} инвертер систем R32
61.990 ден

56.990 ден

 • Бренд: Toshiba
 • Вредност на греење: 5 kW
 • Вредност на ладење: 4.2 kW
 • Енергетски степен на ладење: А++
 • Енергетски степен на греење: А+
 • Намена на климата за простор: од 36 до 50 m2

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.07.2024

DUScategoryMK NedelnaAkcijaMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
VIVAX COOL ACP-18CH50AEGIs R32 инвертер клима уред
VIVAX COOL ACP-18CH50AEGIs R32 инвертер клима уред
38.999 ден

29.990 ден

Седмична акција!

 • Бренд: Vivax
 • Вредност на греење: 4.1 kW
 • Вредност на ладење: 5.2 kW
 • Енергетски степен на ладење: А++
 • Енергетски степен на греење: А+
 • Намена на климата за простор: од 36 до 50 m2

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.07.2024

DUScategoryMK NedelnaAkcijaMK WM Slim IstaCena12RatiMKCategory
Gorenje WNHVB72SDS машина за алишта
Gorenje WNHVB72SDS машина за алишта
19.999 ден

14.990 ден

Седмична акција!

 • Бренд: Gorenje
 • Енергетска класа: D
 • Капацитет на перење: 7 kg
 • Број на вртежи: 1200 okr/min
 • Вид на мотор: Стандардни
 • Длабочина: 46 cm

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.07.2024

DUScategoryMK NedelnaAkcijaMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Favorit EC 640 SF Електричен шпорет
Favorit EC 640 SF Електричен шпорет
15.999 ден

13.999 ден

Седмична акција!

 • Енергетска класа: А
 • Тип на шпорет: Електрични
 • Волумен на рерна: 65 l
 • Тип на печка: Електрична
 • Поклопец: Лим
 • Ширина: 60 cm

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.07.2024

DUScategoryMK NedelnaAkcijaMK MK-VIVAX-TV-2+3-Godine-Jamstva-100x100105mk IstaCena12RatiMKCategory
VIVAX Imago LED 65UHD10K, 4K Ultra HD, Smart TV, Android, Dolby Digital, HDR10
VIVAX Imago LED 65UHD10K, 4K Ultra HD, Smart TV, Android, Dolby Digital, HDR10
31.999 ден

29.890 ден

Седмична акција!

 • Дијагонала: 65"/165 cm
 • Резолуција: 3840 x 2160 (4K)
 • Технологија на телевизорот: LED
 • Тип на ТВ: SMART
 • Освежување на слики [Hz]: 60 Hz
 • Оперативен систем: Android

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.07.2024

DUScategoryMK NedelnaAkcijaMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
VIVAX COOL ACP-12CH35AEFIs R32 инвертер клима уред
VIVAX COOL ACP-12CH35AEFIs R32 инвертер клима уред
24.990 ден

17.990 ден

Седмична акција!

 • Бренд: Vivax
 • Вредност на греење: 3.8 kW
 • Вредност на ладење: 3.5 kW
 • Енергетски степен на ладење: А++
 • Енергетски степен на греење: А+
 • Намена на климата за простор: од 26 до 35 m2

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 30.07.2024

 • 1(current)
 • 2