text.skipToContent text.skipToNavigation

HP 25f OMEN X gaming display 25", 4WH47AA FHD, мониторIDEK000382520

HP 25f OMEN X gaming display 25", 4WH47AA FHD, мониторID:EK000382520

Цена
16.620 ден
HP 25f, 24,5, 16:9, Panel TN, 1920x1080, 400, 170, 160, 1, HDMI x2,DP,USB 3.0 x2, Ravni, Boja Crna, Postolje tilt,podesivo po visini, 4WH47AA  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 28.10.2021

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

HP 25f, 24,5, 16:9, Panel TN, 1920x1080, 400, 170, 160, 1, HDMI x2,DP,USB 3.0 x2, Ravni, Boja Crna, Postolje tilt,podesivo po visini, 4WH47AA
Тип на производ Монитори
Боја Црна
Бренд HP
панел TN
време на одзив [ms] 1 ms
видлив агол 170° (H) / 160° (V)
светлина [cd/m2] 400 cd/m2
Максимална резолуција 1920 x 1080