text.skipToContent text.skipToNavigation
1 пронајдени производи
NedelnaAkcijaMK LaptopiGratisRanec IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Apple MacBook Air, mlxw3cr/a, 13.6 Retina display 500nits, M2 chip 8‑core CPU, 8‑core GPU, 8GB RAM, 256GB SSD, Space Grey, лаптоп
Apple MacBook Air, mlxw3cr/a, 13.6 Retina display 500nits, M2 chip 8‑core CPU, 8‑core GPU, 8GB RAM, 256GB SSD, Space Grey, лаптоп
91.690 ден

62.990 ден

Седмична акција!

  • Серија на процесор: M2
  • RAM Меморија: 8 GB
  • Капацитет SSD 1: 256 GB
  • Оперативен систем: MacOS

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 17.07.2024