text.skipToContent text.skipToNavigation
1 пронајдени производи
DUScategoryMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
GORENJE TH60E3X телескопски вградлив аспиратор
GORENJE TH60E3X телескопски вградлив аспиратор

5.490 ден

  • Бренд: Gorenje
  • Енергетска класа: C
  • Тип на аспиратор: Вградена телескопска
  • Потрошувачка на ел. енергија: 48.4 kWh/annum
  • Ширина: 60 cm
  • Бучавост (dB): 67 dB

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.07.2024