text.skipToContent text.skipToNavigation

AQUA MARINA VAPOR SUP 300cm даска за сурфањеID EK000433111

AQUA MARINA VAPOR SUP 300cm даска за сурфањеID: EK000433111

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

35.990 ден

Цена
18.590 ден

AQUA MARINA VAPOR SUP 300cm даска за сурфање Димензии (Ш х В х Д): 76x300х12cm Тежина: 100kg Максимален притисок: 1,03bar Максимална носивост: 100kg  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 03.10.2023

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

  • AQUA MARINA VAPOR SUP 300cm даска за сурфање
  • Димензии (Ш х В х Д): 76x300х12cm
  • Тежина: 100kg
  • Максимален притисок: 1,03bar
  • Максимална носивост: 100kg

ТЕХНОЛОГИЈА НА МАТЕРИЈАЛОТ

Квалитетна конструкција, преносливо пакување и издржливо, со достапно решение.

  • Двоен ѕид ткаенина јадро
  • Лесен и печатен слој од церада
  • Првиот PVC слој со повеќе 
  • Втор PVC шински слој
  • Подлога за нозете EVA
тип на производ SUP
Бренд Aqua Marina
максиламлна носивост 100 kg
Тип забава на вода Sup
Длабочина 12 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!