text.skipToContent text.skipToNavigation
 • 1(current)
 • 2
26 пронајдени производи
DUScategoryMK Vivax5godklimi NedelnaAkcijaMK TOPizborMK
VIVAX COOL ACP-12CH35AEMIs R32 3,5kW, инвертер клима уред
VIVAX COOL ACP-12CH35AEMIs R32 3,5kW, инвертер клима уред
27.990 ден

21.999 ден

Седмична акција!

 • Бренд: Vivax
 • Вредност на греење: 3.8 kW
 • Вредност на ладење: 3.5 kW
 • Енергетски степен на ладење: А++
 • Енергетски степен на греење: А+
 • Намена на климата за простор: од 26 до 35 m2

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.07.2024

NedelnaAkcijaMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Gorenje BM910WII Aпарат за печење леб
Gorenje BM910WII Aпарат за печење леб

4.890 ден

Седмична акција!

 • Бренд: Gorenje
 • Одложен почеток: Не

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.07.2024

NedelnaAkcijaMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
LEGONI 305cm FUN трамполина зелена со заштитна мрежа
LEGONI 305cm FUN трамполина зелена со заштитна мрежа
13.690 ден

9.490 ден

Седмична акција!

 • Бренд: Legoni
 • дијаметар: 305 cm
 • висина на платформа: 75 cm
 • број на опруги: 60
 • максиламлна носивост: 150 kg

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.07.2024

NedelnaAkcijaMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
BLUMFELDT Bella Donna фотеља на лулашка (темно сива)
BLUMFELDT Bella Donna фотеља на лулашка (темно сива)
19.900 ден

7.000 ден

Седмична акција!

 • BLUMFELDT Bella Donna фотеља на лулашка (темно сива)
 • Димезии: 100 x 182 x 135 cm (ШxВxД)
 • Димензии на фотељата со нишалката: 92 x 106 x 68 cm (ШxДxВ)
 • Тежина: 29,0 kg
 • Бренд: Blumfeldt

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.07.2024

DUScategoryMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
DEBICA PASSIO 2 185/60 R14 82T
DEBICA PASSIO 2 185/60 R14 82T
3.490 ден

3.100 ден

 • Сезона: Летна
 • Бренд: Debica
 • Ширина: 185
 • Висина: 60
 • дијаметар: 14

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.07.2024

DUScategoryMK Vivax5godklimi NedelnaAkcijaMK IstaCena12RatiMKCategory
VIVAX COOL Y DESIGN 3,5kW R32, инвертер клима уред
VIVAX COOL Y DESIGN 3,5kW R32, инвертер клима уред
60.990 ден

59.990 ден

Седмична акција!

 • Бренд: Vivax
 • Вредност на греење: 4.25 kW
 • Вредност на ладење: 3.52 kW
 • Енергетски степен на ладење: A+++
 • Енергетски степен на греење: A+++
 • Намена на климата за простор: од 26 до 35 m2

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.07.2024

NedelnaAkcijaMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
BLUMFELDT Bella Donna фотеља на лулашка (кремава)
BLUMFELDT Bella Donna фотеља на лулашка (кремава)
21.900 ден

7.000 ден

Седмична акција!

 • BLUMFELDT Bella Donna фотеља на лулашка (кремава)
 • Димезии: 100 x 182 x 135 cm (ШxВxД)
 • Димензии на фотељата со нишалката: 92 x 106 x 68 cm (ШxДxВ)
 • Тежина: 29,0 kg
 • Бренд: Blumfeldt

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory
Iskra Xcross IX-TW07 Батериска ударна дупчалка(без батерија)
Iskra Xcross IX-TW07 Батериска ударна дупчалка(без батерија)
3.390 ден

3.051 ден

 • Тип на производ: Батериска ударна дупчалка
 • Напон: 20V
 • Брзина на вртежи: 0-3000 врт./мин.
 • Батерија: Нема во пакување
 • Гаранција:2 Год

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.07.2024

NedelnaAkcijaMK BrzaIsporakaMKv1
BLUMFELDT BLUMFELDT Modu Grow 100 UP дрвена мрежа за растенија, Жолта боја
BLUMFELDT BLUMFELDT Modu Grow 100 UP дрвена мрежа за растенија, Жолта боја
6.500 ден

3.000 ден

Седмична акција!

MOD GROW 100 UP, РЕШЕТКА ЗА РАСТЕНИЈА, 151 X 100 X 3 CM, БОР

Blumfeldt Modu Grow 100 UP мрежа за растенија е совршен додаток за вашата цветна градина Modu Grow 100. Цврста контрукција...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.07.2024

NedelnaAkcijaMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
LEGONI 305cm AERO трамполина зелена со заштитна мрежа
LEGONI 305cm AERO трамполина зелена со заштитна мрежа
16.999 ден

10.990 ден

Седмична акција!

 • Бренд: Legoni
 • дијаметар: 305 cm
 • висина на платформа: 75 cm
 • број на опруги: 60
 • максиламлна носивост: 150 kg

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.07.2024

DUScategoryMK NedelnaAkcijaMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
SAVA 205/55 R16 91H INTENSA HP2 -2024 Год.
SAVA 205/55 R16 91H INTENSA HP2 -2024 Год.
3.930 ден

3.550 ден

Седмична акција!

 • Сезона: Летна
 • Бренд: Sava
 • Ширина: 205
 • Висина: 55
 • дијаметар: 16

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.07.2024

DUScategoryMK NedelnaAkcijaMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
SAVA 195/65 R15 91H INTENSA HP2
SAVA 195/65 R15 91H INTENSA HP2
3.610 ден

3.300 ден

Седмична акција!

 • Сезона: Летна
 • Бренд: Sava
 • Ширина: 195
 • Висина: 65
 • дијаметар: 15

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.07.2024

DUScategoryMK NedelnaAkcijaMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
GoodYear 205/55R16 91H EFFIGRIP PERF 2
GoodYear 205/55R16 91H EFFIGRIP PERF 2
6.510 ден

5.800 ден

Седмична акција!

 • Сезона: Летна
 • Бренд: Goodyear
 • Ширина: 205
 • Висина: 55
 • дијаметар: 16

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Xiaomi Redmi Note 11 4GB/128GB Graphite Gray смартфон
Xiaomi Redmi Note 11 4GB/128GB Graphite Gray смартфон

13.999 ден

 • Големина на екран: 6.43 "
 • Оперативен систем: Android
 • RAM Меморија: 4 GB
 • Интерна меморија: 128 GB
 • Задна камера: 48 + 12 + 12 MP
 • Kапацитет на батерија: 5000 mAh

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.07.2024

DUScategoryMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
SAVA 205/60R16 92H ESKIMO HP 2
SAVA 205/60R16 92H ESKIMO HP 2
5.290 ден

4.890 ден

 • Сезона: Зимска
 • Бренд: Sava
 • Ширина: 205
 • Висина: 60
 • дијаметар: 16

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.07.2024

DUScategoryMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
SAVA 245/45 R18 100Y INTENSA UHP2 XL FP
SAVA 245/45 R18 100Y INTENSA UHP2 XL FP
7.130 ден

6.500 ден

 • Сезона: Летна
 • Бренд: Sava
 • Ширина: 245
 • Висина: 45
 • дијаметар: 18

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.07.2024

DUScategoryMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
SAVA 195/65R15 91T ESKIMO S3+ MS
SAVA 195/65R15 91T ESKIMO S3+ MS
3.710 ден

3.390 ден

 • Сезона: Зимска
 • Бренд: Sava
 • Ширина: 195
 • Висина: 65
 • дијаметар: 15

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.07.2024

DUScategoryMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
SAVA 175/65R14 82T ESKIMO S3+ MS
SAVA 175/65R14 82T ESKIMO S3+ MS
3.160 ден

2.890 ден

 • Сезона: Зимска
 • Бренд: Sava
 • Ширина: 175
 • Висина: 65
 • дијаметар: 14

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.07.2024

NedelnaAkcijaMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
LEGONI 425cm FUN трамполина зелена со заштитна мрежа
LEGONI 425cm FUN трамполина зелена со заштитна мрежа
22.900 ден

16.890 ден

Седмична акција!

 • Бренд: Legoni
 • дијаметар: 425 cm
 • висина на платформа: 80 cm
 • број на опруги: 80
 • максиламлна носивост: 150 kg

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory
ROTO Аголна саксија 55x38x45cm
ROTO Аголна саксија 55x38x45cm
2.038 ден

1.630 ден

ROTO Аголна. Производите се изработени од полиетилен, поради тоа едноставно го преместуваме, одржуваме. Материјалот е отпорен на удари и бојата не бледее. Предности: едноставно одржување, отпорност...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory
ROTO Чевел саксија 62x32x35cm
ROTO Чевел саксија 62x32x35cm
1.700 ден

1.360 ден

ROTO Чевел . Производите се изработени од полиетилен, поради тоа едноставно го преместуваме, одржуваме. Материјалот е отпорен на удари и бојата не бледее. Предности: едноставно одржување, отпорност...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory
ROTO Вреќа саксија 49x43x31cm
ROTO Вреќа саксија 49x43x31cm
1.775 ден

1.420 ден

ROTO Вреќа. Производите се изработени од полиетилен, поради тоа едноставно го преместуваме, одржуваме. Материјалот е отпорен на удари и бојата не бледее. Предности: едноставно одржување, отпорност ...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory
ROTO пластично буре Барик 30L
ROTO пластично буре Барик 30L

2.238 ден

 • ROTO пластично буре Барик 30L
 • За чување на вино и ракија
 • Капацитет: 30L
 • Димензии: 440x330x380 mm
 • Парафирани ѕидови
 • Произведени во ЕУ

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.07.2024

DUScategoryMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
GORENJE TH60E3X телескопски вградлив аспиратор
GORENJE TH60E3X телескопски вградлив аспиратор

5.490 ден

 • Бренд: Gorenje
 • Енергетска класа: C
 • Тип на аспиратор: Вградена телескопска
 • Потрошувачка на ел. енергија: 48.4 kWh/annum
 • Ширина: 60 cm
 • Бучавост (dB): 67 dB

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.07.2024

DUScategoryMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Uniroyal 195/65R15 91T Rain Expert 5
Uniroyal 195/65R15 91T Rain Expert 5
3.960 ден

3.500 ден

 • Сезона: Летна
 • Бренд: Uniroyal
 • Ширина: 195
 • Висина: 65
 • дијаметар: 15

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.07.2024

 • 1(current)
 • 2