text.skipToContent text.skipToNavigation

VIVAX HOME ел. бокал за вода WH-176TCID MK-15273

VIVAX HOME ел. бокал за вода WH-176TCID: MK-15273

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

Цена
1.499 ден

Јачина: 1850-2200 В Капацитет: 1,7 л Боја: Црна / Инокс Филтер Автоматско исклучување  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 13.12.2023

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

ВХ-176ТЦ, Снага 1850-2200 В, Капацитет 1,7 л, Боја црна-иноkc , Останато автоматско исклучување, филтер, надворешен покажувач на нивото на вода, светлосен индикатор, LED светло за времме на работење, одбирање на сакана температура на загревање на водата (60, 70, 80, 90 или 100°Ц), функција на задржување на одбраната температура на вода

тип на производ Ел. бокал за вода
Бренд Vivax
Гаранција 2 год.
Боја Inox
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!