text.skipToContent text.skipToNavigation

CANON MIRR EOS R5C Body 5077C003 фотоапаратID EK000573561

CANON MIRR EOS R5C Body 5077C003 фотоапаратID: EK000573561

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
296.690 ден

CANON MIRR foto EOS R5C тело, 8K сензор за целосна слика, слики од 45 мегапиксели, Dual Pixel CMOS AF, формати за снимање HDR, XF-AVC и MP4, Cinema EOS функции  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

CANON MIRR foto EOS R5C тело, 8K сензор за целосна слика, слики од 45 мегапиксели, Dual Pixel CMOS AF, формати за снимање HDR, XF-AVC и MP4, Cinema EOS функции
Бренд Canon
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!