text.skipToContent text.skipToNavigation
5 пронајдени производи
IstaCena12RatiMKCategory
Iskra RH-1803AM-1 Фен за сушење коса
Iskra RH-1803AM-1 Фен за сушење коса
1.390 ден

1.251 ден

 • Iskra RH-1803AM-1 Фен за сушење коса,
 • Моќност: 2.000W,  
 • Должина на кабел: 2метри,
 • Нивоа на подесување: 2,
 • Заштита од прегревање,
 • 2 години гаранција.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 30.04.2024

IstaCena12RatiMKCategory
Rowenta EP 4920 Депилатор
Rowenta EP 4920 Депилатор

4.169 ден

 • Rowenta EP 4920 ДЕПИЛАТОР
 • МОЖЕ ДА СЕ КОРИСТИ ВО ВОДА
 • ТИП НА БАТЕРИЈА ЛИТИУМ-ЈОН
 • ПОГОДНA УПОТРЕБА ЗА НОЗЕ, ЛИЦЕ И ТЕЛО
 • EПИЛАЦИЈА НА ЧУВС...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.05.2024

IstaCena12RatiMKCategory
PHILIPS BRE235/00 Депилатор
PHILIPS BRE235/00 Депилатор
3.099 ден

2.727 ден

 • PHILIPS BRE-235/00 ДЕПИЛАТОР
 • РАБОТА СО КАБЕЛ
 • РАБОТА СО ДИКОВИ
 • ЛЕСНО КОРИСТЕЊЕ
 • КАПАЧЕ ЗА ДЕЛИКАТНИ ЗОНИ

  АПАР...

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.05.2024

IstaCena12RatiMKCategory
PHILIPS BRE275/00 Депилатор
PHILIPS BRE275/00 Депилатор
4.299 ден

3.870 ден

 • PHILIPS BRE-275/00 ДЕПИЛАТОР
 • РАБОТА СО КАБЕЛ
 • РАБОТА СО ДИКОВИ
 • ЛЕСНО КОРИСТЕЊЕ
 • ТОРБИЧКА ЗА НОСЕЊЕ

  АПАРАТ ЗА ЕПИЛАЦИЈА
  ЕФ...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.05.2024

IstaCena12RatiMKCategory
BOSCH Пегла за коса PHS 5193
BOSCH Пегла за коса PHS 5193
4.190 ден

2.990 ден

 • BOSCH PHS 5193
 • Боја: Кафеава со златен сјај
 • Температура од 100°C до 200°C
 • Брзо загревање за 60 секунди
 • Јачина : 39 W
 • Автоматско исклучување: 30 минути
 • Гаранција 1 годинa

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 30.04.2024