text.skipToContent text.skipToNavigation

Samsung R880 Galaxy Watch 4 42mm-SM-R880NZSAEUF Classic silver смарт часовникID EK000413652

Samsung R880 Galaxy Watch 4 42mm-SM-R880NZSAEUF Classic silver смарт часовникID: EK000413652

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
13.999 ден

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Боја Сребрена
Тип на производ Паметни часовници
Бренд Samsung
Тип на екран AMOLED
Големина на екран 42 "
метаријал Силикон
водоотпорен Да
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!