text.skipToContent text.skipToNavigation

MSGW GAMING g104 R5 5600G/2x8GB/M.2 512GB + HDD 1TB/ RX6600 8GB gaming декстопID EK000415579

MSGW GAMING g104 R5 5600G/2x8GB/M.2 512GB + HDD 1TB/ RX6600 8GB gaming декстопID: EK000415579

НОКАУТ ПОНУДА: Искористи попусти до 60% + 5% дополнитено со MASTER CARD картичките! Дознај повеќе овде!

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

80.999 ден

Цена
28.990 ден

MSGW GAMING g104 декстоп AMD Ryzen 5 5600G 16GB RAM SSD 512GB HDD 1TB ASUS DUAL-RX6600-8G MS ARMOR V500 GAMING куќиште ASUS AM4 PRIME B450M-K II матична плоча  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

  • MSGW GAMING g104 декстоп
  • AMD Ryzen 5 5600G
  • 16GB RAM
  • SSD 512GB
  • HDD 1TB
  • ASUS DUAL-RX6600-8G
  • MS ARMOR V500 GAMING куќиште
  • ASUS AM4 PRIME B450M-K II матична плоча
Тип на производ Десктоп компјутери
Гаранција 2 год.
Бренд MSGW
Бренд на процесор AMD
Серија на процесор Ryzen 5
Модел на процесор AMD Ryzen 5 5600G (6C / 12T, 3.9 / 4.4GHz, 16MB)
RAM Меморија 16 GB
посебна графичка картица Да
Тип на графичка картица AMD
Модел на графичка карта AMD Radeon AS DUAL-RX6600-8G
Капацитет SSD 1 512 GB
Капацитет HDD 1000 GB
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!