text.skipToContent text.skipToNavigation
 • 1(current)
 • 2
27 пронајдени производи
DUScategoryMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Gorenje WNHVB72SDS машина за алишта
Gorenje WNHVB72SDS машина за алишта
19.999 ден

14.590 ден

 • Бренд: Gorenje
 • Енергетска класа: D
 • Капацитет на перење: 7 kg
 • Број на вртежи: 1200 okr/min
 • Вид на мотор: Стандардни
 • Длабочина: 61 cm

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.02.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Apple iPhone 11 64GB, Black смартфон
Apple iPhone 11 64GB, Black смартфон
35.999 ден

23.990 ден

 • Големина на екран: 6.1 "
 • Оперативен систем: iOS
 • RAM Меморија: 4 GB
 • Интерна меморија: 64 GB
 • задна камера: 12 + 12 MP
 • капацитет на батерија: 3110 mAh

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.02.2024

DUScategoryMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Gorenje NRK6192ABK4 Самостоен комбиниран фрижидер
Gorenje NRK6192ABK4 Самостоен комбиниран фрижидер
31.590 ден

25.990 ден

Произведено во Србија!

 • Бренд: Gorenje
 • Енергетска класа: А++
 • Поставување на производот: Самостоечки
 • Начин на ладење: No Frost
 • Висина: 185 cm

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.02.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Gorenje AF1409DB фритеза на топол воздух
Gorenje AF1409DB фритеза на топол воздух
6.990 ден

5.299 ден

 • Бренд: Gorenje
 • Моќност: 1400 W
 • Вид на пржење: Топол воздух
 • Гаранција: 2 год.

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.02.2024

DUScategoryMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Gorenje BO6737E02BG рерна
Gorenje BO6737E02BG рерна
18.999 ден

15.990 ден

Произведено во Словенија!

 • Енергетска класа: А
 • Тип на печка: Вентилаторска
 • Начин на чистење: Емајл
 • Волумен на рерна: 77 l
 • Број на програми: 13
 • Функција на додавање на пареа: Не
 • Меко отварање на врата: Да

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.02.2024

TOPizborMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Gorenje SVC144FBK безжична правосмукалка
Gorenje SVC144FBK безжична правосмукалка
9.999 ден

6.899 ден

 • Напон на батерија: 144 V
 • Време на работа: 38 min
 • Капацитет на резервоар за прашина: 0.6 l
 • Бучавост (dB): 78 dB
 • Мокро вшмукување: Не
 • LED осветлување: Да

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.02.2024

DUScategoryMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Hankook 215/65R16 98H Winter I*Cept R3 W462 DOT3722
Hankook 215/65R16 98H Winter I*Cept R3 W462 DOT3722
6.850 ден

6.000 ден

 • Сезона: Зимска
 • Бренд: Hankook
 • Ширина: 215
 • Висина: 65
 • дијаметар: 16

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.02.2024

DUScategoryMK TOPizborMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
VIVAX COOL V+ DESIGN 3,81kW GRAY MIRROR R32 инвертер клима уред
VIVAX COOL V+ DESIGN 3,81kW GRAY MIRROR R32 инвертер клима уред
39.990 ден

31.990 ден

 • Бренд: Vivax
 • Вредност на греење: 3.8 kW
 • Вредност на ладење: 3.5 kW
 • Енергетски степен на ладење: A+++
 • Енергетски степен на греење: А++
 • Намена на климата за простор: од 26 до 35 m2

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.02.2024

TOPizborMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Acer Swift 1 SF114-33-P3EE Silver (14" FHD IPS, Intel Pentium Silver N5030U, 8GB RAM, 256GB SSD, лаптоп
Acer Swift 1 SF114-33-P3EE Silver (14" FHD IPS, Intel Pentium Silver N5030U, 8GB RAM, 256GB SSD, лаптоп
29.999 ден

17.999 ден

 • Серија на процесор: Pentium
 • RAM Меморија: 8 GB
 • Капацитет SSD 1: 256 GB
 • Модел на графичка карта: Intel UHD Graphics
 • Оперативен систем: Free Dos

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.02.2024

DUScategoryMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
SAVA 205/55R16 91T ESKIMO S3+ MS
SAVA 205/55R16 91T ESKIMO S3+ MS
4.560 ден

3.800 ден

 • Сезона: Зимска
 • Бренд: Sava
 • Ширина: 205
 • Висина: 55
 • дијаметар: 16

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.02.2024

IstaCena12RatiMKCategory BrzaIsporakaMKv1
Gorenje KR1800SDP Контактен грил
Gorenje KR1800SDP Контактен грил
3.890 ден

3.299 ден

 • Променливи двострани плочи
 • 3 грил позиции
 • Прилагодување на температурата
 • Нелеплива облога
 • 4 Температурни нивоа
 • Гаранција: 2 години

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.02.2024

DUScategoryMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Hisense LED 55" 55A6K, 4K Ultra HD, Smart TV, VIDAA U6, Dolby Vision, DTS Virtual X, AI 4K Upscaler **МОДЕЛ 2023**
Hisense LED 55" 55A6K, 4K Ultra HD, Smart TV, VIDAA U6, Dolby Vision, DTS Virtual X, AI 4K Upscaler **МОДЕЛ 2023**
24.999 ден

22.999 ден

 • дијагонала: 55"/140 cm
 • резолуција: 3840 x 2160
 • технологија: LED
 • Тип на ТВ: SMART
 • освежување на слики [Hz]: 60 Hz
 • Оперативен систем: VIDAA

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.02.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Samsung Galaxy A14 4GB/128GB SM-A145RZKVEUC) Black смартфон
Samsung Galaxy A14 4GB/128GB SM-A145RZKVEUC) Black смартфон
12.899 ден

9.499 ден

 • Големина на екран: 6.6 "
 • Оперативен систем: Android 13
 • RAM Меморија: 4 GB
 • Интерна меморија: 128 GB
 • задна камера: 48 + 12 + 12 MP
 • капацитет на батерија: 5000 mAh

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.02.2024

DUScategoryMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
LG OLED evo C3 TV OLED65C31LA, 4K Ultra HD, Smart TV, WebOS, ThinQ AI, α9 AI Processor 4K Gen6, 120 Hz, Brightness Booster, Magic remote **МОДЕЛ 2023**
LG OLED evo C3 TV OLED65C31LA, 4K Ultra HD, Smart TV, WebOS, ThinQ AI, α9 AI Processor 4K Gen6, 120 Hz, Brightness Booster, Magic remote **МОДЕЛ 2023**
139.999 ден

124.999 ден

 • дијагонала: 65"/165 cm
 • резолуција: 3840 x 2160 (4K)
 • технологија: OLED
 • Тип на ТВ: SMART
 • освежување на слики [Hz]: 100 Hz
 • Оперативен систем: WebOS

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.02.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Lenovo IdeaPad 3 17IAU7, 82RL009PSC, 17,3 FHD IPS 300nits, Intel Core i5 1235U, 16GB RAM, 512GB PCIe NVMe SSD, Intel Iris Xe Graphics, Free DOS
Lenovo IdeaPad 3 17IAU7, 82RL009PSC, 17,3 FHD IPS 300nits, Intel Core i5 1235U, 16GB RAM, 512GB PCIe NVMe SSD, Intel Iris Xe Graphics, Free DOS
40.999 ден

32.990 ден

 • Серија на процесор: Core I5
 • RAM Меморија: 16 GB
 • Капацитет SSD 1: 512 GB
 • Модел на графичка карта: Intel Iris Xe Graphics
 • Оперативен систем: Free Dos

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 13.03.2024

DUScategoryMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
VIVAX Imago LED TV 40LE20K, Full HD, Smart TV, Android, Dolby Digital, HDR10
VIVAX Imago LED TV 40LE20K, Full HD, Smart TV, Android, Dolby Digital, HDR10
14.999 ден

10.599 ден

 • дијагонала: 40"/100 cm
 • резолуција: 1920 x 1080 (Full HD)
 • технологија: LED
 • Тип на ТВ: SMART
 • освежување на слики [Hz]: 50 Hz
 • Оперативен систем: Android

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.02.2024

IstaCena12RatiMKCategory
Black&Decker CS1550-QS Кружна пила 1500W
Black&Decker CS1550-QS Кружна пила 1500W

7.190 ден

Black&Decker CS1550-QS Кружна пила 1500W 190x16mm- Влезна моќност 1500 W Дијаметар на пилата 190 mm Прифата на пилата 16 mm Број на вртежи 5.500 rpm Аголно сечење до 0-45 ° Длабочина на сечење при...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.02.2024

IstaCena12RatiMKCategory BrzaIsporakaMKv1
Philips Lumea SC1994/00 IPL депилатор
Philips Lumea SC1994/00 IPL депилатор
20.999 ден

17.499 ден

 • Намена: За тело
 • Број на додатоци: 1
 • Број на светлосни импулси: 250000
 • Број на нивоа на интензитет: 5
 • Безжично работење: Не
 • Сензор за нијанса на кожа: Да

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.02.2024

DUScategoryMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Continental 195/65R15 91T WinterContact TS870
Continental 195/65R15 91T WinterContact TS870
4.702 ден

4.300 ден

 • Сезона: Зимска
 • Бренд: Continental
 • Ширина: 195
 • Висина: 65
 • дијаметар: 15

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.02.2024

IstaCena12RatiMKCategory BrzaIsporakaMKv1
Philips DST3020/30 Пегла на пареа
Philips DST3020/30 Пегла на пареа
3.899 ден

3.399 ден

 • Моќност на пеглата: 2200 W
 • Непрекината пареа: 35 g/min
 • Дополнителна количина на пареа: 160 g/min
 • Вертикален проток на пареа: Да
 • Капацитет на резервоар за вода: 0.3 l
 • Авотматско исклучување: Не
 • Функција за самочистење: Да

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.02.2024

DUScategoryMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Favorit EC 640 SF Електричен шпорет
Favorit EC 640 SF Електричен шпорет
15.999 ден

13.999 ден

 • Енергетска класа: А
 • Тип на шпорет: Електрични
 • Волумен на рерна: 65 l
 • Тип на печка: Електрична
 • Поклопец: Лим
 • Ширина: 60 cm

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.02.2024

IstaCena12RatiMKCategory
AGM 520 Бензиски тример 1.4 kW
AGM 520 Бензиски тример 1.4 kW
8.700 ден

6.990 ден

 • Ширина на косење:420mm
 • Моќност:1,4 kW
 • Maсa: 7.7 kg
 • Гаранција:2 Год

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.02.2024

DUScategoryMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Favorit F45-Y15N Машина за садови
Favorit F45-Y15N Машина за садови
18.999 ден

14.299 ден

 • Енергетска класа: E
 • Поставување на производот: Самостоечки
 • Капацитет (број сетови на садови): 10
 • Бучавост (dB): 57 dB
 • Потрошувачка на вода (за 1 циклус): 3.8 l
 • Aquastop: Да
 • Ширина: 44.8 cm

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.02.2024

DUScategoryMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Continental 205/55R16 91H WinterContact TS870
Continental 205/55R16 91H WinterContact TS870
6.868 ден

6.200 ден

 • Сезона: Зимска
 • Бренд: Continental
 • Ширина: 205
 • Висина: 55
 • дијаметар: 16

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.02.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Apple MacBook Air 13.3" mgn63cr/a, M1, 8GB RAM, 256GB, Space Grey, лаптоп
Apple MacBook Air 13.3" mgn63cr/a, M1, 8GB RAM, 256GB, Space Grey, лаптоп
73.290 ден

54.890 ден

 • Серија на процесор: M1
 • RAM Меморија: 8 GB
 • Капацитет SSD 1: 256 GB
 • Оперативен систем: MacOS

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.02.2024

 • 1(current)
 • 2