text.skipToContent text.skipToNavigation

Samsung Galaxy Watch Active 2 40MM R830 SILVER BLACK, кожен смарт часовникIDEK000279949

Цена
23.999 ден
Samsung Galaxy Watch Active 2 40MM R830 SILVER BLACK смарт часовник SM-R830NSKASEE. Карактеристики: Материјал (ременче) - кожа, Stainless Steel, NFC има, резолуција на екран 360 x 360, Траење на батеријата (Вклучено користење) до 3 дена, Водоотпорен, Вид на екран Super Amoled, поврзување преку Bluetooth, капацитет на батеријата 247 mAh, висина 40 mm, ширина 40 mm, длабочина 10.9 mm, тежина 37 g, Сензори: Брзинометар, барометар, жиро сензор, сензор за мерење отчукување на срце, сензор за светло, гаранција 2 години, боја BLACK, останато: Bluetooth v5.0, GPS, Tizen OS, интерна меморија 4GB, РАМ меморија 750 MB.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 13.04.2021

Samsung Galaxy Watch Active 2 40MM R830 SILVER BLACK смарт часовник SM-R830NSKASEE. Карактеристики: Материјал (ременче) - кожаStainless Steel, NFC има, резолуција на екран 360 x 360, Траење на батеријата (Вклучено користење) до 3 денаВодоотпорен, Вид на екран Super Amoled, поврзување преку Bluetooth, капацитет на батеријата 247 mAh, висина 40 mm, ширина 40 mm, длабочина 10.9 mm, тежина 37 g, Сензори: Брзинометар, барометар, жиро сензор, сензор за мерење отчукување на срце, сензор за светло, гаранција 2 години, боја BLACK, останато: Bluetooth v5.0, GPS, Tizen OS, интерна меморија 4GB, РАМ меморија 750 MB.

Бренд Samsung
Тип на производ Паметни часовници
Боја Црна