text.skipToContent text.skipToNavigation

Samsung Galaxy Watch Active 2 44MM R820 PINK GOLD, спортски смарт часовникIDEK000279998

18.999 ден
Цена
16.499 ден
Samsung Galaxy Watch Active 2 44MM R820 PINK GOLD, спортски смарт часовник, Материјал (ременче) - силикон, алуминиумски,   Super Amoled 360 х 360 екран, Максимална брзина 30 km/h, Големина 44mm, 2 години гаранција.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.05.2021

Samsung Galaxy Watch Active 2 44MM R820 PINK GOLD смарт часовник SM-R820NZDASEE. Карактеристики: Материјал (ременче) - силиконалуминиумски, NFC има, резолуција на екран 360 x 360, Траење на батеријата (Вклучено користење) до 4 денаВодоотпорен, Вид на екран Super Amoled, поврзување преку Bluetooth, капацитет на батеријата 340 mAh, висина 44 mm, ширина 44 mm, длабочина 10.9 mm, тежина 30 g, Сензори: Брзинометар, барометар, жиро сензор, сензор за мерење отчукување на срце, сензор за светло, гаранција 2 години, боја Rose Gold, останато: Bluetooth v5.0, GPS, Tizen OS, интерна меморија 4GB, РАМ меморија 750 MB.

Бренд Samsung
Тип на производ Паметни часовници
Боја Розева