text.skipToContent text.skipToNavigation
3 пронајдени производи
DUScategoryMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
BOSCH Машина за садови SMV 24AX00E
BOSCH Машина за садови SMV 24AX00E

26.240 ден

 • Енергетска класа: А
 • Поставување на производот: Вграден
 • Капацитет (број сетови на садови): 12
 • Бучавост (dB): 52 dB
 • Потрошувачка на вода (за 1 циклус): 11.7 l
 • Aquastop: Да
 • Ширина: 60 cm

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.07.2024

DUScategoryMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
GORENJE Самостоен комбиниран ладилник NRK619EABXL4
GORENJE Самостоен комбиниран ладилник NRK619EABXL4

34.990 ден

 • Бренд: Gorenje
 • Енергетска класа: E
 • Поставување на производот: Самостоечки
 • Начин на ладење: No Frost
 • Висина: 185 cm

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.07.2024

DUScategoryMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Gorenje NRS9182VB Фрижидер Side by side
Gorenje NRS9182VB Фрижидер Side by side

77.990 ден

 • Бренд: Gorenje
 • Енергетска класа: E
 • Поставување на производот: Самостоечки
 • Начин на ладење: No Frost
 • Висина: 179.3 cm

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.07.2024