text.skipToContent text.skipToNavigation
5 пронајдени производи
NedelnaAkcijaMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
BLUMFELDT Bella Donna фотеља на лулашка (кремава)
BLUMFELDT Bella Donna фотеља на лулашка (кремава)
21.900 ден

7.000 ден

Седмична акција!

 • BLUMFELDT Bella Donna фотеља на лулашка (кремава)
 • Димезии: 100 x 182 x 135 cm (ШxВxД)
 • Димензии на фотељата со нишалката: 92 x 106 x 68 cm (ШxДxВ)
 • Тежина: 29,0 kg
 • Бренд: Blumfeldt

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 17.07.2024

NedelnaAkcijaMK BrzaIsporakaMKv1
BLUMFELDT BLUMFELDT Modu Grow 100 UP дрвена мрежа за растенија, Жолта боја
BLUMFELDT BLUMFELDT Modu Grow 100 UP дрвена мрежа за растенија, Жолта боја
6.500 ден

3.000 ден

Седмична акција!

MOD GROW 100 UP, РЕШЕТКА ЗА РАСТЕНИЈА, 151 X 100 X 3 CM, БОР

Blumfeldt Modu Grow 100 UP мрежа за растенија е совршен додаток за вашата цветна градина Modu Grow 100. Цврста контрукција...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 17.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory
ROTO пластично буре Барик 30L
ROTO пластично буре Барик 30L

2.238 ден

 • ROTO пластично буре Барик 30L
 • За чување на вино и ракија
 • Капацитет: 30L
 • Димензии: 440x330x380 mm
 • Парафирани ѕидови
 • Произведени во ЕУ

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory
ROTO пластично буре Класик 280L
ROTO пластично буре Класик 280L
8.563 ден

6.990 ден

 • ROTO пластично буре Класик 280L
 • За чување на вино и ракија
 • Капацитет: 280L
 • Димензии: 720x650x910 mm
 • Парафирани ѕидови
 • Произведени во ЕУ

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory
ROTO рачна мелница за грозје црвена боја
ROTO рачна мелница за грозје црвена боја

5.590 ден

 • ROTO рачна мелница за грозје црвена боја
 • Капацитет: до 500 kg/h
 • Димензии: 670 х 410 х 380mm
 • Практична за домашна употреба
 • Метална рачка со пластичен држач
 • Изработена од висококвалитетни материјали

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.07.2024