text.skipToContent text.skipToNavigation
2 пронајдени производи
brzaisporakaMK
Kingston SD Micro 32GB Vlass 10 UHS-I Plus картичка
Kingston SD Micro 32GB Vlass 10 UHS-I Plus картичка
350 ден

Мицро СД картица Кингстон Цанвас Селецт Плус 32ГБ УХС-И + СД адаптер, Формат: мицроСД, Капацитет: 32 ГБ, Читање до 100 МБ/с

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.04.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
Philips 27" 273V7QDSB/00 монитор
Philips 27" 273V7QDSB/00 монитор
7.950 ден

  • Philips 27" 273V7QDSB/00 монитор
    |
  • 27" IPS големина на екран |
  • Гаранција 3год. |
  • Макс. резолуција 1920 x 1080pix  |
  • DVI + HDMI + VGA
    |
  • 4 ms брзина |

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.04.2023