text.skipToContent text.skipToNavigation
23 пронајдени производи
SENCOR Кафемат SES 4010SS
SENCOR Кафемат SES 4010SS
9.850 ден
8.660 ден

SENCOR Кафемат SES 4010SS

 • Боја: инокс
 • 15 бари притисок
 • Избирање парна / топла вода
 • ...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2021

SENCOR Машина за режење SFS 1001GR
SENCOR Машина за режење SFS 1001GR
2.950 ден
 • SENCOR Машина за режење SFS 1001GR
 • Моќност 100 W
 • Варијабилна дебелина на режење (1-15 мм)
 • Интегриран заштитник за прстите
 • ...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2021

SENCOR Машина за мелење месо SMG 4381
SENCOR Машина за мелење месо SMG 4381
6.830 ден
 • SENCOR Машина за мелење месо SMG 4381
 • Приклучна сила: 1500 W
 • Мелење на месо 1,65 kg/min
 • 3 челични дискови за мешање
 • <...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2021

SENCOR Филтер SHX 004
SENCOR Филтер SHX 004
1.110 ден
979 ден
Заменски филтер за прочистувач за SHA 8400WH

Гаранција: 1 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2021

SENCOR Фен SHD 40 G
SENCOR Фен SHD 40 G
640 ден
SENCOR Фен SHD 40 G. Технички карактеристики: Патен фен за сушење 2 брзини Антибактериска површина Сребрен прекинувач Вклучен е насочувач за воздух Можност за закачување Работи на напон од: 230 V, ...

Гаранција: 1 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2021

SENCOR Апарат за бричење SMS 2001 BK
SENCOR Апарат за бричење SMS 2001 BK
1.030 ден
925 ден
 • SENCOR Апарат за бричење SMS 2001 BK,
  |
 • Време за работа: 45 минути,
 • Самоостречки ножеви за сечење,
 • Две глави за бричење,
 • Бренд: SENCOR. |

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2021

SENCOR Тример за влакна SNC 101
SENCOR Тример за влакна SNC 101
570 ден
510 ден
 • SENCOR Тример за влакна SNC 101,
  |
 • Отстранува влакна од уши и нос,
 • Тример од нерѓосувачки челик ,
 •  Сетот вклучува : -четка за чистење, -постоље, -1 х АА батерија,
 • Бренд: SENCOR. |

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2021

SENCOR Пегла за коса SHI 131
SENCOR Пегла за коса SHI 131
560 ден
SENCOR Пегла за коса SHI 131. Технички карактеристики: Боја: Темно сива Апарат за рамнење на косата Погоден и за кратка коса Грејна плоча од керамика и турмалин Рамномерно распоредување на температ...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2021

SENCOR Прочистувач на воздух SHA 8400WH
SENCOR Прочистувач на воздух SHA 8400WH
7.430 ден
SENCOR Прочистувач на воздух SHA 8400WH. Елегантно и ефикасно решение за подобрување на квалитетот на воздухот во домот 3-чекори филтрација која обезбедува највисока можна ефикасност – Филтер за пр...

Гаранција: 1 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 04.03.2021

SENCOR Машина за режење SFS 4050SS
SENCOR Машина за режење SFS 4050SS
5.210 ден
 • SENCOR Машина за режење SFS 4050SS
 • Моќност 150 W
 • Варијабилна дебелина на режење (1-15 мм)
 • Интегриран заштитник за прстите
 • ...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2021

SENCOR Кафемат SES 1710BK
SENCOR Кафемат SES 1710BK
6.590 ден
5.799 ден

SENCOR Кафемат SES 1710BK

 • Боја: црна
 • 15 бари притисок
 • Филтер од не’рѓосувачки челик за ...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2021

SENCOR Блендер SBL 4370
SENCOR Блендер SBL 4370
3.000 ден
2.640 ден
 • SENCOR Блендер SBL 4370,
 • Моќност: 500W,  
 • Број на брзини: 2,
 • Капацитет: 1,5литри,
 • Иноксни ножеви: 2 ,
 • 2 години гаранција.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2021

SENCOR Апарат за јајца SEG 710BP
SENCOR Апарат за јајца SEG 710BP
1.020 ден
899 ден
 • SENCOR Апарат за јајца SEG 710BP,
 • Капацитет: 7 јајца,  
 • Моќност: 380W,
 • 3 нивоа на готвење,
 • 2 години гаранција.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2021

SENCOR Апарат за правење леб SBR 760WH
SENCOR Апарат за правење леб SBR 760WH
7.570 ден
6.600 ден

SENCOR Апарат за правење леб SBR 760WH

 • 2 перки за месење
 • Тајмер до 13 часа
 • 10 програми за печење
 • 1 програм за правење ...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2021

SENCOR Блендер SBL 2217TQ
SENCOR Блендер SBL 2217TQ
2.220 ден
1.960 ден

SENCOR Блендер SBL 2217TQ

 • Боја: бела / сина
 • Моќност на моторот (max):500 W
 • Тивка работа (SilentPower)

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2021

SENCOR Блендер SBL 2208RS
SENCOR Блендер SBL 2208RS
1.999 ден
1.760 ден

SENCOR Блендер SBL 2208RS

 • Боја: бела / розева
 • Моќност на моторот (max): 300 W
 • Тивка работа (SilentPower)
 • 2 сада с...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2021

SENCOR Блендер SBL 4371
SENCOR Блендер SBL 4371
3.400 ден
2.999 ден

SENCOR Блендер SBL 4371

 • Боја: инокс
 • Моќност на моторот (max): 600 W
 • Број на брзини за лесно ракување: 2(0...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2021

SENCOR Апарат за леб SBR 1031WH
SENCOR Апарат за леб SBR 1031WH
4.990 ден
4.390 ден

SENCOR Апарат за леб SBR 1031WH

 • Боја : бела
 • Моќност на грејачот: 480-580 W
 • Број на oднапред дефинирани програми: 12
 • Це...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2021

SENCOR Блендер SNB 4303BK
SENCOR Блендер SNB 4303BK
4.430 ден
3.899 ден

SENCOR Блендер SNB 4303BK

 • Боја: црна
 • Идеален за правење супи, храна за бебиња ,сосови,коктели, и други јадења .

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2021

SENCOR Дехидратор на храна SFD 742RD
SENCOR Дехидратор на храна SFD 742RD
2.790 ден
2.460 ден
 • SENCOR Дехидратор на храна SFD 742RD,
 • Бр. на садови за сушење: 5,  
 • Моќност: 240W,
 • Суши овошје, зеленчук, растенија, месо и др.,
 • 2 години гаранција.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2021

SENCOR Тостер SBG 3701SL
SENCOR Тостер SBG 3701SL
3.350 ден
2.950 ден

SENCOR Тостер SBG 3701SL

 • Овозможува печење на месо, зеленчук, морска храна итн.
 • Лесна и пренослива
 • Ги исполнув...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2021

SENCOR Тостер Грил SBG 3050SS
SENCOR Тостер Грил SBG 3050SS
3.510 ден
3.099 ден

SENCOR Грил SBG 3050SS

 • Боја: инокс
 • Моќност на грејачот: 1.800 W
 • Нелепливи плочи за скара
 • ...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2021

SENCOR Апарат за филтер кафе SCE 5000BK
SENCOR Апарат за филтер кафе SCE 5000BK
2.380 ден
2.100 ден
 • SENCOR Апарат за филтер кафе SCE 5000BK,
 • Капацитет: 2,1 литри,  
 • Моќност: 900W,
 • Опција за подготовка на чај,
 • 2 години гаранција.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2021