text.skipToContent text.skipToNavigation
 • 1(current)
 • 2
 • 3
63 пронајдени производи
IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
BEKO RCSA 330 K20W комбиниран ладилник
BEKO RCSA 330 K20W комбиниран ладилник
17.999 ден
14.990 ден
 • BEKO RCSA 330 K20W комбиниран ладилник
 • Енергетска класа: A+
 • Псотавување на производот: Самостоечки
 • Начин на ладење: Статичен
 • Димензии (ВxШxД): 185 x 60 × 60 cm

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.09.2021

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Lenovo IdeaPad Flex 5 14IIL05 (i3-10210H/8GB/256GB SSD/14" FHD TOUCH/Windows 10), 81X10098RM лаптоп
Lenovo IdeaPad Flex 5 14IIL05 (i3-10210H/8GB/256GB SSD/14" FHD TOUCH/Windows 10), 81X10098RM лаптоп
44.990 ден
39.999 ден
 • Intel Core i3 1005G1,
 • 8GB RAM,
 • SSD 256GB,
 • Windows 10 Home,
 • 14" FullHD TOUCH

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.09.2021

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
BEKO DF 7111 PAW , 7kg, B, 15п сушара
BEKO DF 7111 PAW , 7kg, B, 15п сушара
19.999 ден
13.999 ден
 • BEKO DF 7111 PAW , 7kg, B, 15п сушара
 • Кондензациска сушара
 • OptiSense®
 • Капацитет:7kg
 • 15 програми

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.09.2021

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
BEKO HIC64401 Стакленокерамичка плотна
BEKO HIC64401 Стакленокерамичка плотна
10.999 ден
10.499 ден
 • BEKO HIC64401 Стакленокерамичка плотна
 • Тип на плотна: Електрична
 • Димензии (ШхВхД): 60 x 3,7 х 51cm
 • Гаранција: 5 години.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.09.2021

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
BEKO WTV8633XS0 Машина за перење
BEKO WTV8633XS0 Машина за перење
20.999 ден
19.999 ден
 • Beko WTV8633XS0  Машина за перење
 • Енергетска класа: А+++
 • Капацитет: 8 kg
 • Бр. на вртежи: 1200
 • Мотор: Инвертер
 • Гаранција: 60 месеци
 • Димензии (ВxШxД): 84x 60x 54 cm

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.09.2021

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1 Windows10
Acer Swift 3 NX.HULEX.001, 14 FHD IPS, AMD Ryzen 5 4500U, 8GB RAM, 512GB PCIe NVMe SSD, AMD Radeon Graphics, Windows 10 Home, лаптоп
Acer Swift 3 NX.HULEX.001, 14 FHD IPS, AMD Ryzen 5 4500U, 8GB RAM, 512GB PCIe NVMe SSD, AMD Radeon Graphics, Windows 10 Home, лаптоп
49.999 ден
41.390 ден
 • Acer Swift 3 NX.HULEX.001 лаптоп
  |
 • 14" fullHD IPS екран
  |
 • AMD Ryzen 5 4500U процесор
  |
 • 8GB RAM меморија
  |
 • Windows 10 Home
  |
 • SSD 512GB PCIe NVMe диск |

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.09.2021

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Beko WMY 71033 PTLMB3 Mашина за перење
Beko WMY 71033 PTLMB3 Mашина за перење
16.490 ден
15.299 ден
 • Beko WMY 71033 PTLMB3 Машина за перење
 • Енергетска класа: А+++
 • Капацитет: 7 kg
 • Бр. на вртежи: 1000
 • Мотор: Инвертер
 • Гаранција: 60 месеци
 • Димензии (ВxШxД): 84x 60x 55 cm

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.09.2021

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
BEKO WUE6411 XWW, 6kg, 800 врт./min, 15п. А+++, Машина за перење
BEKO WUE6411 XWW, 6kg, 800 врт./min, 15п. А+++, Машина за перење
12.999 ден
10.990 ден
 • Beko WUE6411 XWW Машина за перење
 • Енергетска класа: А+++
 • Капацитет: 6 kg
 • Бр. на вртежи: 800
 • Мотор: Стандарден
 • Гаранција: 60 месеци
 • Димензии (ВxШxД): 85x 60x 44 cm

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.09.2021

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
BEKO WTE 7511 XOA, 7kg, 1000в, 20програми, А+++, 45cm Машина за перење
BEKO WTE 7511 XOA, 7kg, 1000в, 20програми, А+++, 45cm Машина за перење
14.999 ден
13.990 ден
 • Beko WTE 7511 XOA Машина за перење
 • Енергетска класа: А+++
 • Капацитет: 7 kg
 • Бр. на вртежи: 1000
 • Мотор: Стандарден
 • Гаранција: 60 месеци
 • Димензии (ВxШxД): 84x 60x 49 cm

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.09.2021

Iskra HH-09 Халогена греалка
Iskra HH-09 Халогена греалка
2.488 ден
1.999 ден

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.09.2021

Камин VERSO MINI гус
Камин VERSO MINI гус
15.480 ден
12.950 ден
 • Камин VERSO MINI гус
 • Врата од гус со јачина од 6 kw ,
 • Димензии 39 x 53 х 62cm ,
 • Тежина 48кг ,
 • Ефикасност 67%,
 • Емисија на штетни гасови 0,19% ,<...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.09.2021

Камин PRITY K 22E
Камин PRITY K 22E
15.860 ден
 • Камин PRITY K 22E
 • Моќ: 10 kW
 • Погоден за простории до 55 m2
 • Големина ( a x b x h /cm) : 49 x 45 x 81 /cm
 • Тежина : 70 кг

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.09.2021

SENCOR Машина за режење SFS 4050SS
SENCOR Машина за режење SFS 4050SS
5.210 ден
 • SENCOR Машина за режење SFS 4050SS
 • Моќност 150 W
 • Варијабилна дебелина на режење (1-15 мм)
 • Интегриран заштитник за прстите
 • ...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.09.2021

SENCOR Блендер SBL 2208RS
SENCOR Блендер SBL 2208RS
1.999 ден
1.760 ден

SENCOR Блендер SBL 2208RS

 • Боја: бела / розева
 • Моќност на моторот (max): 300 W
 • Тивка работа (SilentPower)
 • 2 сада с...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.09.2021

SENCOR Тостер Грил SBG 3050SS
SENCOR Тостер Грил SBG 3050SS
3.510 ден
3.099 ден

SENCOR Грил SBG 3050SS

 • Боја: инокс
 • Моќност на грејачот: 1.800 W
 • Нелепливи плочи за скара
 • ...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.09.2021

SENCOR Апарат за филтер кафе SCE 5000BK
SENCOR Апарат за филтер кафе SCE 5000BK
2.380 ден
2.100 ден
 • SENCOR Апарат за филтер кафе SCE 5000BK,
 • Капацитет: 2,1 литри,  
 • Моќност: 900W,
 • Опција за подготовка на чај,
 • 2 години гаранција.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.09.2021

SENCOR Блендер SBL 2217TQ
SENCOR Блендер SBL 2217TQ
2.220 ден
1.960 ден

SENCOR Блендер SBL 2217TQ

 • Боја: бела / сина
 • Моќност на моторот (max):500 W
 • Тивка работа (SilentPower)

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.09.2021

SENCOR Блендер SBL 4370
SENCOR Блендер SBL 4370
3.000 ден
2.640 ден
 • SENCOR Блендер SBL 4370,
 • Моќност: 500W,  
 • Број на брзини: 2,
 • Капацитет: 1,5литри,
 • Иноксни ножеви: 2 ,
 • 2 години гаранција.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.09.2021

SENCOR Дехидратор на храна SFD 742RD
SENCOR Дехидратор на храна SFD 742RD
2.790 ден
2.460 ден
 • SENCOR Дехидратор на храна SFD 742RD,
 • Бр. на садови за сушење: 5,  
 • Моќност: 240W,
 • Суши овошје, зеленчук, растенија, месо и др.,
 • 2 години гаранција.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.09.2021

Калорифер MAX KF 103 C
Калорифер MAX KF 103 C
959 ден
MAX KF 103 B, електрична греалка. 2 нивоа на моќност: 1000w/ 2000w. Прилагодлив термостат, заштита од прегревање, индикаторска сијаличка, сигурносен прекинувач при превртување на уредот, Гаранција ...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.09.2021

SENCOR Блендер SBL 4371
SENCOR Блендер SBL 4371
3.400 ден
2.999 ден

SENCOR Блендер SBL 4371

 • Боја: инокс
 • Моќност на моторот (max): 600 W
 • Број на брзини за лесно ракување: 2(0...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.09.2021

SENCOR Тостер SBG 3701SL
SENCOR Тостер SBG 3701SL
3.350 ден
2.950 ден

SENCOR Тостер SBG 3701SL

 • Овозможува печење на месо, зеленчук, морска храна итн.
 • Лесна и пренослива
 • Ги исполнув...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.09.2021

Камин PRITY K1 K
Камин PRITY K1 K
15.550 ден
13.680 ден
 • Камин PRITY K1 K
 • Моќ: 9 kW
 • Погоден за простории до 50 m2
 • Големина ( a x b x h /cm) : 45 x 38 x 95 /cm
 • Тежина : 67 кг
 • Г...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.09.2021

SENCOR Машина за режење SFS 1001GR
SENCOR Машина за режење SFS 1001GR
2.950 ден
 • SENCOR Машина за режење SFS 1001GR
 • Моќност 100 W
 • Варијабилна дебелина на режење (1-15 мм)
 • Интегриран заштитник за прстите
 • ...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.09.2021

SENCOR Кафемат SES 4010SS
SENCOR Кафемат SES 4010SS
9.850 ден
8.660 ден

SENCOR Кафемат SES 4010SS

 • Боја: инокс
 • 15 бари притисок
 • Избирање парна / топла вода
 • ...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.09.2021

 • 1(current)
 • 2
 • 3