text.skipToContent text.skipToNavigation

Велосипед MAX CITY SPRINTER 4.0 26"IDEK000073715

Цена
7.290 ден
Велосипед MAX CITY SPRINTER 4.0 26". Карактеристики: Метален рам Големина на рам: 17" Големина на тркала: 26" Алуминиумски предни и задни кочници V-brake Брзини:18 Висококвалитетно седиште "Vadеr" ...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Велосипед MAX CITY SPRINTER 4.0 26". Карактеристики: Метален рам Големина на рам: 17" Големина на тркала: 26" Алуминиумски предни и задни кочници V-brake Брзини:18 Висококвалитетно седиште "Vadеr" Висококвалитетни гуми "Wanda"