text.skipToContent text.skipToNavigation

Велосипед MAX LADY 4.0 28"ID EK000073713

Велосипед MAX LADY 4.0 28"ID: EK000073713

Купувајте до 24 рати без камата комотно од вашиот дом. Повеќе можете да погледнете овде.

Цена
8.490 ден

Велосипед MAX LADY 4.0 28". Карактеристики: Метален рам Големина на рам: 17" Големина на тркала: 28" Алуминиумски предни и задни кочници V-brake Брзини:6 Висококвалитетно седиште "Vadеr" Висококвал...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Велосипед MAX LADY 4.0 28". Карактеристики: Метален рам Големина на рам: 17" Големина на тркала: 28" Алуминиумски предни и задни кочници V-brake Брзини:6 Висококвалитетно седиште "Vadеr" Висококвалитетни гуми "Wanda" Боја: црвена
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!