text.skipToContent text.skipToNavigation

MAX CITY BIKE L 1.0 26 белID EK000035775

MAX CITY BIKE L 1.0 26 белID: EK000035775

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

Цена
9.390 ден

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

MAX CITY BIKE L 1.0 26 бел