text.skipToContent text.skipToNavigation

MAX CITY CLASSIC 3.0 28" сивID EK000034821

MAX CITY CLASSIC 3.0 28" сивID: EK000034821

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

Цена
7.990 ден

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

MAX CITY CLASSIC 3.0 28" сив
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!