text.skipToContent text.skipToNavigation

MAX DIVA PINK 3.0 24"ID EK000034770

MAX DIVA PINK 3.0 24"ID: EK000034770

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

Цена
6.590 ден

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

MAX DIVA PINK 3.0 24"