text.skipToContent text.skipToNavigation
MAX RS-1 3.0 20" никелIDEK000034739
Цена
5.790  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 04.08.2020

MAX RS-1 3.0 20" никел