text.skipToContent text.skipToNavigation
MAX URBAN SHIMANO 2.0 28" белIDEK000034841
Цена
12.990  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 10.08.2020

MAX URBAN SHIMANO 2.0 28" бел