text.skipToContent text.skipToNavigation

Велосипед за деца Bicycle Next 16ID EK000069052

Велосипед за деца Bicycle Next 16ID: EK000069052

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

4.694 ден

Цена
3.900 ден

Детски велосипед, од брендот Bicycle Next, Величина: 16″, Пренос: Ланец, Велосипедот е без амортизери и не содржи менувач за брзини. Овој велосипед не е контраж (кочницата е на сајла). Достапен во ...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Детски велосипед, од брендот Bicycle Next, Величина: 16″, Пренос: Ланец, Велосипедот е без амортизери и не содржи менувач за брзини. Овој велосипед не е контраж (кочницата е на сајла). Достапен во две бои: црвено-црна и портокалова.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!