text.skipToContent text.skipToNavigation

Велосипед за деца Viper 12 HamachiIDEK000069066

Цена
3.871 ден
Детски велосипед од брендот Viper, модел 12 Hamachi. Пренос: Ланец, Велосипедот е без амортизери и не содржи менувач за брзини. Овој велосипед не е контраж (кочницата е на сајла). Достапен во две б...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Детски велосипед од брендот Viper, модел 12 Hamachi. Пренос: Ланец, Велосипедот е без амортизери и не содржи менувач за брзини. Овој велосипед не е контраж (кочницата е на сајла). Достапен во две бои: сина и розева.