text.skipToContent text.skipToNavigation

Велосипед за деца Viper 20 SusID EK000069064

Велосипед за деца Viper 20 SusID: EK000069064

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

8.706 ден

Цена
6.999 ден

Детски велосипед од брендот Viper, модел 20 SUS. Величина 20″, Пренос: Ланец Механизам: SUNRUN SR Димензии на рам Должина: 135cm Ширина: 18cm Висина: 71cm Велосипедот е со 18 брзини, Достапен во дв...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Детски велосипед од брендот Viper, модел 20 SUS. Величина 20″, Пренос: Ланец Механизам: SUNRUN SR Димензии на рам Должина: 135cm Ширина: 18cm Висина: 71cm Велосипедот е со 18 брзини, Достапен во две бои: црвено-бела и сино-бела