text.skipToContent text.skipToNavigation

Велосипед за деца Viper 24" Allum Alloy XCID EK000069065

Велосипед за деца Viper 24" Allum Alloy XCID: EK000069065

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

Цена
18.706 ден

Детски велосипед од брендот Viper, модел 24 Allum Alloy XC. Величина 24″, достапен во три бои: црно-зелена, црно-црвена и црно-сина. Карактеристики: Frame: Aluminum Alloy (алуминиум) Crankset: Alum...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Детски велосипед од брендот Viper, модел 24 Allum Alloy XC. Величина 24″, достапен во три бои: црно-зелена, црно-црвена и црно-сина. Карактеристики: Frame: Aluminum Alloy (алуминиум) Crankset: Aluminum alloy (алуминиум) Front derailleur: SHIMANO-FD-TX50 low clamp,silver,Ø34.9 dual pull Rear derailleur: SHIMANO-Shimano Tourney Speed Rear Derailleur Shifters: SHIMANO-ST-EF51 index front / 7-speed rear Chain: 1/2”x3/32” (114 LINKS-7 SPEEDS) Brake levers: SHIMANO-ST-EF51 Front / Rear Brakes: Disc / Disc Rims: Viper Rim size: 24″ Seat post: Viper Sadle: Viper Pedals: FP-906,PP body,steel cage Category: Mountain / kids Speed: 21 Frame size: M - 17"