text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
Велосипед за деца Viper 24 SteelIDEK000069063
Цена
14.000  ден
Детски велосипед од брендот Viper, модел 24 Steel. Величина 24″, достапен во три бои: црно-зелена, црно-црвена и црно-сина. Карактеристики XC Frame: Steel Alloy (челична легура) Crankset: Aluminum ...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.10.2020

Детски велосипед од брендот Viper, модел 24 Steel. Величина 24″, достапен во три бои: црно-зелена, црно-црвена и црно-сина. Карактеристики XC Frame: Steel Alloy (челична легура) Crankset: Aluminum alloy (алуминиум) Front derailleur: SHIMANO-FD-TX50 low clamp,silver,Ø34.9 dual pull Rear derailleur: SHIMANO-Shimano Tourney Shifters: SHIMANO-ST-EF51 index front / 7-speed rearChain:1/2”x3/32” Brake levers: SHIMANO-ST-EF 51 Front / Rear Brakes:Disc / Disc Rims:Viper Rim Seat post: Viper Sadle Pedals: FP-906,PP body,steel cage Speed: 21 Frame size: M - 17"