text.skipToContent text.skipToNavigation

МАX PINKY 12" 017 Детски велосипедID EK000034774

МАX PINKY 12" 017 Детски велосипедID: EK000034774

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

Цена
3.190 ден

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

МАX PINKY 12" 017 Детски велосипед