text.skipToContent text.skipToNavigation

SUPER MAX 16" 017 Детски велосипедID EK000034816

SUPER MAX 16" 017 Детски велосипедID: EK000034816

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

Цена
3.590 ден

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

SUPER MAX 16" 017 Детски велосипед