text.skipToContent text.skipToNavigation

MS ENERGY eBike c500_size S електричен велосипедID EK000466340

MS ENERGY eBike c500_size S електричен велосипедID: EK000466340

НОКАУТ ПОНУДА: Искористи попусти до 60% + 5% дополнитено со MASTER CARD картичките! Дознај повеќе овде!

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
104.999 ден

Master Card 5% попуст!

Мотор: Bafang M200 Батерија: 16Ah LG Battery Градски велосипед Менувач: Shimano Altus Кочници: Tektro HD  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 22.05.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Мотор (на средина): Bafang M200, 250W mid motor 65Nm
Батерија:36v 16Ah LG Battery
Рамка:17” S , Aluminium 6061, smooth welding
Менувач (позади):Shimano Altus 8 брзини
Кочници:Tektro HD -T275 Опсег:150 - 160km
П/З браник + Багажник + П/З светла

Боја Црвена
Тип на производ Електрични велосипеди
Бренд MS Energy
Гаранција 2 год.
вилица 17 "
Големина на рам 17 "
големина на тркала 28 "
максиламлна носивост 120 kg
Број на брзини 8
висина на возачот(cm) 170 - 180cm
Тип на велосипед City eBike
Опсег 160 km
Максимално оптеретување 120 kg
DAB+ Bafang
Мотор (W) 250 W
Екран Bafang LCD
Вилица бренд Suntour
Кочници бренд Tektro
Тип на предна кочница Хидраулична диск кочница
Тип на задни кочници Хидраулична диск кочница
Ланец бренд KMC
Касета бренд Shimano
Рачен менувач бренд Shimano
Заден менувач бренд Shimano
Надворешни гуми бренд CST
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!