text.skipToContent text.skipToNavigation

MS Energy e-Bike i10 Електричен велосипедID EK000397845

MS Energy e-Bike i10 Електричен велосипедID: EK000397845

Cyber Week понудата е ОВДЕ!. Акцијата трае од 29.11. од 00:00ч. до 03.12. до 09:00ч.

77.990 ден
Цена
58.499 ден
Гоелмина на тркала: 20" Максимална носивост: 120 kg Макс. брзина: 25 km/h Домет: 45 - 50 km Мотор: 250W Батерија: 36V, 7.8Ah Тежина: 20 kg  Дознај повеќе

Бесплатна испорака

Доставуваме веќе од 03.12.2021

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

MS Energy e-Bike i10 / Спецификации - Големина на тркала: 20″ Максимална брзина:25 km/h Мотор: 250W Батерија: 36V, 7,8 Ah Време на полнење: 4-5 h Домет: 45-50 km Кочење: кочници со дискови(напред и назад) Носивост: 120 kg / Додатни опции: Можност за склопување Display: LCD Светло: да, предно и задно Led светло, stop светло Димензии: (D,V,Š) 1520 x 1080 x 650 mm Димензии склопен:(D,V,Š) 800 x 670 x 430 mm
Бренд MS Energy
Гаранција 1 год.