text.skipToContent text.skipToNavigation

MS ENERGY NEUTRON е20 Електричен тротинетID EK000379026

MS ENERGY NEUTRON е20 Електричен тротинетID: EK000379026

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

Цена
49.990 ден

MS ENERGY NEUTRON е20 Електричен тротинет Големина на тркала: 10" Макс. брзина: до 40 km/h Моќност на моторот: 500W Домет: до 70km Макс. носивост: до 120kg Батерија: 17,5Ah  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Електричен тротинет e практично превозно средство за низ градската гужва! Лесен и склоплив механизам ви дава мобилност и едноставна употреба. 

Кога не се возите, едноставно преклопете го тротинетот и понесете го со себе! Лесна конструкција, едностава употреба и поминете долга километража со едно полнење. Ова го прави идеален за секојдневно вршење на вашите активности низ град! 

Големи тркала, амортизери и ефикасни кочници го прават возењето поудобно и сигурно без потреба од често застанување поради и нерамнини или препреки на патетката. 

MS ENERGY посветува многу внимание на технологијата и дизајнот како возењето освен економично и еколошко би било и сигурно и удобно. 

Со мобилна апликација MS ENERGY многу брзо и едноставно ќе се споите со тротинетот на екранот на вашиот смартфон (Android или iOS) и ќе ви дава статистика на помината рута, моментална брзина и останат капацитет од батеријата, исто ќе ви овомзожи и електронска блокада на моторот, палење и гасење на предните светла, и одбирање на боја на LED светлата. 

Со помош на апликацијата ќе можете да направите дијагностика на проблеми и дали во дадениот момент е се во ред со електрониката, батеријата, моторот и останатите клучни делови на тротинетот. 


Карактеристики:

• Големина на тракала: 10"

• Макс. брзина: до 40 km/h

• Моќност на моторот: 500W

• Домет: до 70km

• Макс. носивост: до 120kg

• Батерија: 48V / 17,5Ah

• Димензии: 117.5 x 58 x 127.5 cm

тип на производ Електрични тротинети
Бренд MS Energy
Гаранција 1 год.
Опсег 70 km
Маса 20 kg
моќност на моторот 500 W
големина на тркала 10 "
Максимална брзина 40 km/h
максиламлна носивост 120 kg
батерија 17.5
Време на полнење 8 h
материјал на изведба Алуминиум