text.skipToContent text.skipToNavigation

MS ENERGY NEUTRON r10 Електричен тротинетID EK000439121

MS ENERGY NEUTRON r10 Електричен тротинетID: EK000439121

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
49.990 ден

За градско возење со стил нема да поминете незабележани. За големи предни тркала од 20″ и задни од 16″ не пстојат пречки. Направете го вашето возење удобно и сигурно. Висината на вол...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

За градско возење со стил нема да поминете незабележани. За големи предни тркала од 20″ и задни од 16″ не пстојат пречки. Направете го вашето возење удобно и сигурно. Висината на воланот се подесува и овозможува лесно возење брз разлика на вашата висина. Домет до 30 km и моќен мотор од 350 W е идеален за вршење на сите дневни обврски. MS ENERGY r10 тротинетот е едноставно без конкуренција!

Големина на тркала 20″ + 16″
Тип на рам Алуминиум
Боја Црно-зелена
Моќност на моторот 350 W
Макс. брзина 30 km/h
Батерија 36 V, 10.2 Ah
Време на полнење 6-7 h
Домет 25-30 km
Тип на кочници Предна и задна диск кочница
Макс. носивост 120 kg
Останати опции Можност за склопување
Тежина 14 kg
Дисплеј LCD (брзина, мод брзина, ниво на батерија, ODO/TRIP,  код за грешка, запалени светла, 3 копчиња, копче за сирена
Светло Предно и задно LED светло, светло за кочница
Димензии 1660 x  600 x 1200 mm
Димензии склопен 1660 x 160 x 1150 mm
Тип на производ Електрични тротинети
Бренд MS Energy
Гаранција 1 год.
Опсег 30 km
Маса 14 kg
Моќност на моторот 350 W
големина на тркала 20 "
Максимална брзина 30
максиламлна носивост 120 kg
батерија 10.5
Време на полнење 7 h
материјал на изведба Алуминиум
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!