text.skipToContent text.skipToNavigation

MS ENERGY e21, електричен тротинат црна бојаID EK000472726

MS ENERGY e21, електричен тротинат црна бојаID: EK000472726

Купувајте до 24 рати без камата комотно од вашиот дом. Повеќе можете да погледнете овде.

Цена
57.299 ден

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 06.06.2023

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Дали сте подготвени да одите подалеку од било кога ? Новиот e21 eScooter е идеален за секој ден со неверојатен опсег до 90 км. Слободно крстарете низ широките улички и тесните ленти, уживајќи во прекрасната глетка на патот. Ако сакате да одите понатаму, можете! Сега можете безгрижно да го возите вашиот е21 eScooter бидејќи знаете дека другата батерија се полни во вашиот дом и ве чека само за вас. Дали го најдовте вашиот совршен натпревар? Посегнете по повеќе!

Спецификации

Големина на тркала 10” гуми
Максимална брзина 25 km/h
Вид на конструкција алуминиум
Боја бела
Мотор 500W, мотор без четкици
Max Power (peak) 1000W
Батерија 36V/20,8Ah (zamjenjiva)
Време на полнење 11h
Домет 75-90 km
Вид на кочници предни и задни механички диск кочници
Максимално оптеретување 100 kg
Суспензија нема
Дополнителни опции можност за склопување
Тежина 24 kg
Дисплеј Има, LCD
SvjСветлоtlo Има, предно и задно ЛЕД + рефлектирачка трака
Димензии (Д,В,Ш) 1110 x 530 x 1230 mm
Максимален нагиб 25°
тип на производ Електрични тротинети
Бренд MS Energy
кочници Диск кочници
Маса 24 kg
големина на тркала 10 "
максиламлна носивост 100 kg
Време на полнење 11 h
материјал на изведба Алуминиум
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!