text.skipToContent text.skipToNavigation

Велосипед Viper 24" Allum Alloy XCID EK000069367

Велосипед Viper 24" Allum Alloy XCID: EK000069367

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
15.900 ден

Велосипед Viper 24" Allum Alloy XC.Карактеристики:Frame: Aluminum Alloy (алуминиум) Crankset: Aluminum alloy (алуминиум) Front derailleur: SHIMANO-FD-TX50 low clamp,silver,Ø34.9 dual pull Rear dera...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Велосипед Viper 24" Allum Alloy XC.Карактеристики:Frame: Aluminum Alloy (алуминиум) Crankset: Aluminum alloy (алуминиум) Front derailleur: SHIMANO-FD-TX50 low clamp,silver,Ø34.9 dual pull Rear derailleur: SHIMANO-Shimano Tourney Speed Rear Derailleur Shifters: SHIMANO-ST-EF51 index front / 7-speed rear Chain: 1/2”x3/32” (114 LINKS-7 SPEEDS) Brake levers: SHIMANO-ST-EF51 Front / Rear Brakes: Disc / Disc Rims: Viper Rim size: 24″ Seat post: Viper Sadle: Viper Pedals: FP-906,PP body,steel cage Category: Mountain / kids Speed: 21 Frame size: M - 17". Достапен во три бои: црно-црвена, црно-зелена и црно-сина.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!