text.skipToContent text.skipToNavigation

INTEX 68305 Challenger K1 274 x 74 x 33 cm кајакID EK000382123

INTEX 68305 Challenger K1 274 x 74 x 33 cm кајакID: EK000382123

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

11.999 ден

Цена
7.499 ден

INTEX 68305 Challenger K1 кајак Димензии: 274 x 74 x 33 cm Носивост: до 100 кг (1 лице) Вклучени алуминиумски весла Бренд: INTEX  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 23.05.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

  • INTEX 68305 Challenger K1 кајак
  • Димензии: 274 x 74 x 33 cm
  • Носивост: до 100 кг (1 лице)
  • Вклучени алуминиумски весла
  • Бренд: INTEX 
Тип на производ Додатоци за базени
Бренд Intex
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!