text.skipToContent text.skipToNavigation

INTEX 68305 Challenger K1 274 x 74 x 33 cm кајакIDEK000382123

9.999 ден
Цена
6.999 ден
INTEX 68305 Challenger K1 кајак Димензии: 274 x 74 x 33 cm Носивост: до 100 кг (1 лице) Вклучени алуминиумски весла Бренд: INTEX 

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.07.2021

  • INTEX 68305 Challenger K1 кајак
  • Димензии: 274 x 74 x 33 cm
  • Носивост: до 100 кг (1 лице)
  • Вклучени алуминиумски весла
  • Бренд: INTEX 
Бренд Intex
Тип на производ Додатоци за базени