text.skipToContent text.skipToNavigation

INTEX 68307 Explorer K2 312 x 91 x 51 cm кајакID EK000382128

INTEX 68307 Explorer K2 312 x 91 x 51 cm кајакID: EK000382128

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

14.999 ден

Цена
10.990 ден

INTEX 68307 Explorer K2 кајак Димензии: 312 x 91 x 51 cm Носивост: до 160 кг (2 лица) Вклучени алуминиумски весла Бренд: INTEX  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 18.04.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

  • INTEX 68307 Explorer K2 кајак
  • Димензии: 312 x 91 x 51 cm
  • Носивост: до 160 кг (2 лица)
  • Вклучени алуминиумски весла
  • Бренд: INTEX 
Тип на производ Додатоци за базени
Бренд Intex