text.skipToContent text.skipToNavigation

INTEX 68309 Excursion Pro Kayak 384 x 94 x 46 cm кајакID EK000382122

INTEX 68309 Excursion Pro Kayak 384 x 94 x 46 cm кајакID: EK000382122

Цена
24.990 ден

INTEX 68309 Excursion Pro Kayak кајак Димензии: 384 x 94 x 46 cm Носивост: до 180 кг (2 лица) 218cm Алуминиумски весла Бренд: INTEX  Дознај повеќе

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

  • INTEX 68309 Excursion Pro Kayak кајак
  • Димензии: 384 x 94 x 46 cm
  • Носивост: до 180 кг (2 лица)
  • 218cm Алуминиумски весла
  • Бренд: INTEX 
Тип на производ Додатоци за базени
Бренд Intex