text.skipToContent text.skipToNavigation

INTEX 58357 Explorer Pro 200 196 x 102 x 33 cm чамецID EK000382125

INTEX 58357 Explorer Pro 200 196 x 102 x 33 cm чамецID: EK000382125

Cyber Week акцијата трае од 28.11. од 9ч до 5.12. до 9ч или додека има на залиха.

Искористете ја можноста за купување со дополнителни 10% попусти за следно купување од 7.10. од 00:00ч. до 5.12.2022. до 9ч. или додека има на залха.

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

2.999 ден

Цена
1.990 ден

INTEX 58357 Explorer Pro 200 чамец Димензии: 196 x 102 x 33 cm Носивост: до 120 кг Вклучени весла Бренд: INTEX  Дознај повеќе

Бесплатна испорака

Доставуваме веќе од 06.12.2022

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

  • INTEX 58357 Explorer Pro 200 чамец
  • Димензии: 196 x 102 x 33 cm
  • Носивост: до 120 кг
  • Вклучени весла
  • Бренд: INTEX 
Тип на производ Додатоци за базени
Бренд Intex