text.skipToContent text.skipToNavigation

INTEX 68325 Excursion 5 366 x 168 x 43 cm чамецIDEK000382126

14.999 ден
Цена
12.999 ден
INTEX 68325 Excursion 5 чамец Димензии: 366 x 168 x 43 cm Носивост: до 455 кг (5 лица) Држачи за трска за ловење риба Бренд: INTEX 

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.07.2021

  • INTEX 68325 Excursion 5 чамец
  • Димензии: 366 x 168 x 43 cm
  • Носивост: до 455 кг (5 лица)
  • Држачи за трска за ловење риба
  • Бренд: INTEX 
Бренд Intex
Тип на производ Додатоци за базени