text.skipToContent text.skipToNavigation

INTEX 68373 Mariner 3 297 x 127 x 46 cm чамецID EK000382124

INTEX 68373 Mariner 3 297 x 127 x 46 cm чамецID: EK000382124

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

30.990 ден

Цена
18.990 ден

INTEX 68373 Mariner 3 чамец Димензии: 297 x 127 x 46 cm Носивост: до 300 кг (3 лица) Алуминиумски весла и држачи за трска Бренд: INTEX  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 23.05.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

  • INTEX 68373 Mariner 3 чамец
  • Димензии: 297 x 127 x 46 cm
  • Носивост: до 300 кг (3 лица)
  • Алуминиумски весла и држачи за трска
  • Бренд: INTEX 
Тип на производ Додатоци за базени
Бренд Intex
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!