text.skipToContent text.skipToNavigation
1 пронајдени производи
TOPizborMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
AQUA MARINA VAPOR SUP 300cm даска за сурфање
AQUA MARINA VAPOR SUP 300cm даска за сурфање
35.990 ден

18.590 ден

  • AQUA MARINA VAPOR SUP 300cm даска за сурфање
  • Димензии (Ш х В х Д): 76x300х12cm
  • Тежина: 100kg
  • Максимален притисок: 1,03bar
  • Максимална носивост: 100kg

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023