text.skipToContent text.skipToNavigation

LEGONI покривка за трамполина 244cmID EK000387710

LEGONI покривка за трамполина 244cmID: EK000387710

РАЗЛАДИ СЕ: Искористи попусти до 40% + 5% дополнитено со DINERS картичките! Дознај повеќе овде!

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Со оваа трамполина подаруваме гратис Legoni покривка!
Потребно е заедно со трамполината да ја додадете и покривката на линкот погоре.
Акцијата трае до 31.08 или додека има залиха.

1.190 ден

Цена
699 ден

Diners Card 5% попуст!

За трамполина од 244cm Оригинал Legoni Висококвалитетна покривка  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 24.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

LEGONI покривка за трамполина 244cm. Оригинална Legoni висококвалитетна покривка за трамоплини од 244цм дијаметар.
Тип на производ Прекривки за трамполини
Бренд Legoni
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!