text.skipToContent text.skipToNavigation

LEGONI покривка за трамполина 305cmID EK000387704

LEGONI покривка за трамполина 305cmID: EK000387704

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Со оваа трамполина подаруваме гратис Legoni покривка!
Потребно е заедно со трамполината да ја додадете и покривката на линкот погоре.
Акцијата трае до 31.08 или додека има залиха.

1.390 ден

Цена
759 ден

За трамполина од 305cm Оригинал Legoni Висококвалитетна покривка  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 27.06.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

LEGONI покривка за трамполина 305cm. Оригинална Legoni висококвалитетна покривка за трамоплини од 305цм дијаметар.
Тип на производ Прекривки за трамполини
Бренд Legoni
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!