text.skipToContent text.skipToNavigation

LEGONI покривка за трамполина 366cmID EK000387707

LEGONI покривка за трамполина 366cmID: EK000387707

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

1.690 ден

Цена
799 ден

За трамполина од 366cm Оригинал Legoni Висококвалитетна покривка  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 18.04.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

LEGONI покривка за трамполина 366cm. Оригинална Legoni висококвалитетна покривка за трамоплини од 366цм дијаметар.
Тип на производ Прекривки за трамполини
Бренд Legoni
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!